Vasaraudzis ar “Škoda Fabia R5 Proto” startēs rallijsprintā “Latvija”

Foto: Raimonds Volonts

Latvijas autorallija sabiedrība šodien atzīmē viena no visu laiku labākā Latvijas rallija pilota un Latvijas Sporta meistara rallijā Ivara Vasaraudža 50. dzimšanas dienu. Novērtējot pilota panākumus un ieguldījumu Latvijas rallija atpazīstamības veicināšanā, emocionālā pasākumā “Skandi Motors” telpās Ivaram Vasaraudzim šodien tika pasniegta Latvijas autorallija sabiedrības kopīgi sarīkota dāvana – dalība 30. oktobrī paredzētajā rallijsprintā “Latvija” ar sacensībām sagatavotu “Škoda Fabia R5 Proto” automašīnu.

Ivars Vasaraudzis savu rallija pilota karjeru iesāka pirms 25 gadiem, kad kā “nulles” ekipāža startēja tieši “Rallijs Latvija” Mežaparkā sarīkotajos ātrumposmos, jau savā pirmajā rallijā spējot uzrādīt absolūti ātrākos rezultātus. Kopš tās dienas, Vasaraudzis sešas reizes kļuvis par Latvijas čempionu rallijā, bet vēl divas – par Latvijas kausa ieguvēju rallijā. Atgādināsim, ka Ivars Vasaraudzis ir viens no retajiem Latvijas rallija pilotiem, kurš sacensībās piedalījies ar augstākās klases sporta tehniku – viņa rīcībā bijusi “Mitsubishi Lancer WRC” automašīna, ar kuru pilots startējis kopumā 20 rallijos, no kuriem 15 arī izcīnīja uzvaru.

Atzīmējot zīmīgo jubileju un rallija karjeras sasniegumus, Ivars Vasaraudzis rallijsprinta “Latvija” ātrumposmos startēs ar trim stūrmaņiem – saviem ilggadējiem partneriem Valdi un Pēteri Spredzi, kā arī savu labu draugu un bijušo Latvijas hokeja valstsvienības spēlētāju Oskaru Bārtuli.

“Dzimšanas dienā atnākt uz darbu un saņemt šādu jaudīgu pārsteigumu – Latvijas rallija draugi, Jums izdevās mani “iedzīt šokā”! Lai gan kopš šī “pārsteiguma” nu jau pagājušas pāris stundas, joprojām staigāju tādā vieglā emocionālā reibonī. Vēlreiz, vārdos neaprakstāms paldies Jums visiem par šo jaudīgo dāvanu un satraukuma pilnajām dienām, gaidot nākamās nedēļas sacensības. Būs ko izmantot,” pacilāti runā šīsdienas jubilārs Ivars Vasaraudzis.

“Pirms kāda laika ieskatoties kalendārā, tapa skaidrs, ka šādu jubileju nevaru atstāt bez ievērības.  Liels paldies Latvijas autorallija sabiedrībai, ar kuru kopā izdevās Ivaram Vasaraudzim sarūpēt tik grandiozu dāvanu. Un redzot rallija pilota emocijas dāvanas pasniegšanas brīdī – varu teikt, ka trāpījām tieši desmitniekā! Bet vēl lielāks paldies šīsdienas jubilāram Ivaram, par viņa demonstrēto sniegumu rallijos un tām atmiņām, kas sagādātas rallija sekotājiem, kuri ātrumposmos ar aizrautību vērojuši viņa auto vadīšanas prasmes. Daudz laimes dzimšanas dienā, Ivar!” tā “Rally Latvia” direktors Jānis Krastiņš.