Spānijas WRC posma vadībā Ožjē

Foto: Vladislav Maschl

Pasaules rallija čempionāta Spānijas posmā “RallyRACC Catalunya – Costa Daurada”, kas ir sezonas priekšpēdējās sacensības, pēc aizvadītās pirmās dienas vadībā atrodas Sebastjēns Ožjē.

Pirmās dienas ietvaros Spānijas asfalta rallijā dalībnieki mēroja astoņus ātrumposmus. Pēc pirmajiem četriem dopiem jeb pirmā apļa vadībā atradās Tjerī Noivils, bet dienas izskaņā līderis ir Ožjē. Noivils vēlāk atkrita uz trešo vietu, kamēr otrais pašlaik Kalle Rovanpera, zaudējot “Toyota” komandas biedram nepilnas piecas sekundes. “Hyundai” pilots Noivils seko 12 sekundes aiz Ožjē, bet ceturtais ir viņa komandas biedrs Ots Tanaks. Igauņu pilota ekipāžai bija problēmas ar hibrīda sistēmu un šobrīd tā atrodas 20 sekundes aiz Ožjē.

“WRC2 Open” klasē līderis ir Tēmu Suninens, kurš par 12 sekundēm pārspēj Nikolaju Grjazinu, bet trešajā vietā seko Žoans Rosels. Titula kandidātu cīņā Emils Lindholms pašlaik tikai sestais, bet Kajetans Kajetanovičs seko septītajā vietā. Kā zināms, kopvērtējuma līderis Andreass Mikelsens septiņus posmus jau aizvadījis, līdz ar to pēdējos divos nestartēs. Pirmās vietas ieguvējs visticamāk tiks noskaidrots starp Kajetanoviču, kurš pašlaik ir otrais kopvērtējumā, un Lindholmu.

Grjazins ir līderis “WRC2 Junior” kategorijā, kur Lindholms jau nodrošinājis 2022. gada pasaules čempiona titulu.

Septiņus ātrumposmus Spānijā sportisti mēros sestdien, bet pēdējos četrus – svētdien.

Rezultāti pēc SS8:

Visi rezultāti >>