Sākas gatavošanās Gulbenes rallijsprintam “Gulbis 2015”

7. jūnijā Gulbenes apkaimē norisināsies Latvijas rallijsprinta čempionāta ceturtais posms “Gulbis 2015”, bet jau šobrīd zināma sīkāka informācija par sacensībām un sākusies dalībnieku pieteikšanās.

Kopš ceturtdienas, 7. maija norit dalībnieku reģistrācija sacensībām, jau publicēts rallijsprinta “Gulbis 2015” nolikums un tāpat arī izsludinātas aizliegtās teritorijas. Sportisti visu nepieciešamo informāciju, kā arī pieteikumu formas var atrast portālā www.4rati.lv, bet aizpildītas un parakstītas tās jānosūta uz e-pastu “sia.automoto@inbox.lv”.

Pieteikumu pieņemšana turpināsies līdz 29. maija vakaram, bet dalībnieku saraksts tiks publicēts 3. jūnija vakarā.

Rallijsprinta centrs būs Gulbenē, Kļavu ielā 30, kur atradīsies arī servisa parks. Cīņa risināsies 4WD, 4WD Open, 2WD Open un 1600 ieskaites grupās, bet tāpat sportisti tiek aicināti pieteikties “Klasikas kausam”, kur sacīkstes atsevišķi notiks Klasika 3000 un Klasika VAZ ieskaites grupās. “Klasikas kausa” dalībniekiem pieteikšanās rallijsprintam izmaksās mazāk, bet sīkāku informāciju par to var iegūt “Gulbis 2015” nolikumā.

Automašīnas startēs svētdien, 2015. gada 7. jūnijā plkst. 13:30 pie Gulbenes novada domes, Ābeļu ielā 2. Dalībnieki startēs atbilstoši starta sarakstam, kas tiks publicēts trešdien, 3.jūnijā plkst. 18:00 rallijsprinta mājas lapā www.4rati.lv un oficiālajā informācijas stendā Kļavu ielā 30, Gulbenē.

Rallijsprintā “Gulbis 2015” paredzēti seši ātrumposmi, kuru garums būs no 6.4 km līdz 9.0 km, savukārt kopējā ātrumposmos veicamā distance sastādīs 46.2 km. Pārbraucienos ekipāžām būs jāmēro vēl 146.5 km.

Pirmā ātrumposma sākums būs plkst. 13:51, bet pēdējais startēs plkst. 18:47. Rallija finišs paredzēts plkst. 19:10.

Šobrīd Latvijas rallijsprinta čempionātā aizvadīti trīs posmi, pēdējais no kuriem notika aizvadītajās brīvdienās. Gulbenes apkaimē šogad jau notika rallijs “Sarma”, kur paralēli risinājās cīņas arī rallijsprinta braucējiem.

Oficiālais šī brīža sezonas kopvērtējums tiks publicēts nākošnedēļ.

Teksts: 4rati.lv
Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *