Minirallijā “Kalnamuiža” uz starta 69 ekipāžas

Sestdien, 2. maijā gaidāmajās minirallija kausa izcīņa sacensībās “Kalnamuiža 2015” startēs 69 ekipāžas.

Šogad minirallija sacensībās sportistiem iespējams ar ātrumposmiem iepazīties pēc organizatoru izsniegtas stenogrammas, ko vajadzības gadījumā var paši piekoriģēt pēc saviem ieskatiem, līdz ar to minirallija sacensības ir laba treniņu iespēja arī rallijsprinta dalībniekiem.

Šogad notikušas vienas no divām plānotajām minirallija sacensībām. Janvāra beigās notikušajā minirallijā “Madona” par uzvarētājiem kļuva Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte, kuri aiz sevis atstāja Mārci Aizkalnu/Edgaru Novikovu un Jāni Aleksejevu/Dairi Ozoliņu. Šīs trīs ekipāžas pašlaik vadībā “Open” klasē, lai gan “Kalnamuižā” no tām startēs vien Rubenis/Eglīte.

“Open” klasē, kurā var startēt ar turbo automašīnām bez restruktoriem, kopumā gatavojas sacensties 16 ekipāžas. Desmit braucēji trasē dosies ar “Subaru Impreza”, bet būs arī kāds “eksotisks” auto – Modris Feodorovs/Ģirts Feodorovs startēs ar “volgu” (“GAZ 24”).

Septiņas ekipāžas pieteikušās dalībai “4WD” klasē, kur vadībā pirms šī posma ir Niks Kanders/Didzis Kanders, otro vietu ieņem Jānis Krevics/Gatis Jansons, bet trešie ir Intars Rezakovs/Oskars Leimanis. Arī šoreiz, tāpat kā Madonā, neviena ekipāža nav pieteikusies 4WD+ vērtējumā.

Iespaidīgs dalībnieku sastāvs “2WD” klasē, kurā redzēsim 31 ekipāžu. Pēc pirmā posma šajā ieskaitē pirmajā trijniekā Miks Ķenavs/Armands Ķenavs, Raivo Ozoliņš/Ģirts Ozoliņš un Gatis Babris/Ingus Makarēvičs. 14 ekipāžas tikmēr gatavojas cīņai “1600” klasē, kur vadošajā trijniekā sezonas kopvērtējumā Juris Titovs/Niklāvs Bajārs, Armands Cīrulnieks/Ivars Cīrulnieks, kā arī Mārtiņš Vītols/Toms Sproģis. Viena ekipāža būs pārstāvēta “Junioru” ieskaitē.

Vairākiem braucējiem šīs būs pirmās minirallija sacīkstes dzīvē, savukārt vairākas ekipāžas startēs gan minirallijā, gan rallijsprintā, kas notiks nākošajā dienā. Abas dienas trasē redzēsim Mārtiņa Seska/Māra Kulša un Venta Bičuļa/Normunda Kārkliņa ekipāžas, kamēr Oskars Kaņeps-Kalniņš minirallijā stenogrammu lasīs Mārtiņam Dzenītim, bet rallijsprintā – Kasparam Kaņepam-Kalniņam.

Minirallija “Kalnamuiža 2015” starts gaidāms sestdien plkst. 13:00 Sieksātē, bet pirmā ātrumposma starts paredzēts plkst. 13:20. Sportistiem kopumā jāveic astoņi ātrumposmi, pēdējais no kuriem startēs plkst. 16:36. Ātrumposmu kopējais garums būs 15.53 km, kamēr pārbraucienos būs jāveic vēl 96.96 km. Jāpiemin, ka viens no ātrumposmiem risināsies Kazdangas skijoringa trasē.

Jau šovakar tiks publicēts provizoriskais minirallija starta saraksts.

Minirallija “Kalnamuiža 2015” dalībnieku saraksts >>

Teksts: 4rati.lv
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *