Auto Stils Rally Team uzvar!!!

Info: Auto Stils Rally Team
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Kārtējais minirallija čempionāta posms ir noslēdzies. Šoreiz tas bija rallijs „Ķekava 2007″, pirms kura daudzi sportisti izteicās, ka šis posms būšot ātrs un bez īpašiem pārsteigumiem, bet beigu beigās līdz finišam no 122 ekipāžām nonāca tikai 63, kas liecina par šā rallija sarežģitību. Ķekavas rallijā piedalījās arī tādas autosporta sabiedrībā zināmas lielā rallija ekipāžas kā Jānis Vorobjovs / Guntis Ervalds un Kaspars un Armands Šimkusi, kas piešķīra sacensībām īpašu “odziņu”/p>

Minirallijā „Ķekava 2007″ nepārspēta palika Auto Stils Rally Team komanda, izcīnot pirmo vietu komandu ieskaitē. Komandas pārstāvji savās klasēs izcīnija: Zigurds Kalniņš/ Ģirts Dombrovskis – pirmo, Edgars Piļka/ Igors Sidorovs – trešo un Andris Lūsis/ Gatis Cimdiņš – piekto vietu. Uzvaru nodrošināja komandas pārstāvju spēja ātri braukt un pareizi rēķināt, kam šoreiz palīdzēja arī konkurentu neveiksmes, kas izpaudās kā tehnikas defekti un avārijas/p>

Ar panākumiem savu jauno automašīnu Mitsubishi Lancer EVO VI iesvētīja Edgars Piļka/ Igors Sidorovs, izcīnot trešo vietu 4WD+ klasē. Blakus uz goda pjedestāla stājās pirmās vietas ieguvējs Jānis Dūcis/ Aivars Anevics un otrie klasē – Mārtiņš un Andris Skakauski.

Edgars Piļka atzina, ka Mitsubishi Evo VI ir pilnīgi citādāks nekā Audi. Braukt var daudz ātrāk, jo vadāmība ir ļoti laba, kā saka rallisti, auto turās uz ceļa. Arī viņa stūrmanis Igors Sidorovs norādīja, ka bija jāmaina lasīšanas temps un abiem vēl ir jāpamācās braukt ar jauno sporta auto.

1600 klasē bez izmaiņām un kā jau ierasts, neskatoties uz tehniskām ķibelēm, pirmo vietu ieguva Zigurds Kalniņš/ Ģirts Dombrovskis. Tuvākie sekotāji Ziedonis Bečs ar Gati Ulmani uzrādīja par 45 sekundēm sliktāku laiku, bet trešās vietas ieguvēji Andris Andiņš/ Māris Ešmanis atpalika vairāk kā par minūti/p>

Ģirts Dombrovskis: „Bija interesanti. Pirms starta mūsu treneris Ivars Kalniņš ieraudzīja, ka ir saplaisājuši priekšējo bremžu diski, kas nozīmēja, ka jebkurā brīdī riteņi varēja nobloķēties un nāktos izstāties. Tādēļ pirmo apli braucām ļoti uzmanīgi. Tomēr Ivars situāciju atrisināja, un otro apli jau braucām uz pilnu, ar nomainītiem bremžu diskiem.”

Zigurds Kalniņš: „Tomēr mums ar savu auto bija grūti uzrādīt konkurētspējīgākus rezultātus kopvērtējumā, jo trase tiešām bija ātra. Vairākās vietās jutu, ka autiņam sāk strādāt motora apgriezienu ierobežotājs, tas nozīmē, ka braucām “ar pilnu līdz galam”. Bet neskatoties uz visu, rallijs likās interesants un labi noorganizēts.”

ROAD klasē šoreiz risinājās ļoti sīva cīņa, kā rezultātā pirmo vietu ieguva Aigars Jušēns/ Edgars Kļaviņš. Auto Stils Rally Team braucēji Andris Lūsis/ Gatis Cimdiņš šoreiz ierindojās piektajā vietā, no pirmās vietas atpaliekot par 14 sekundēm. Abi atzina, ka paši esot pieļāvuši kļūdu, nepareizi sarēķinot ideālo finiša laiku, jo vienā ātrumposmā rēķinājuši pēc iepriekšējā ātrumposma rādītājiem.

Lai vai kā tieši šo iepriekšminēto braucēju dēļ komandu ieskaitē „Auto Stils Rally Team” ieguva pirmo vietu un Latvijas minirallija čempionāta kopvērtējumā ieņem trešo vietu ar 133 punktiem, no otrās vietas atpaliekot par nieka 6 punktiem. Domājams, ka jau nākamajās sacensībās „Gulbis 2007″, kas notiks Gulbenē 11. un 12. augustā, „Auto Stils Rally Team” sportisti sniegs vēl labākus rezultātus un nesīs tik kārotos punktus komandai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *