WRC zvaigzne Evanss startēs Kolina Makreja piemiņas rallijā

Foto: wrc.com

Pasaules rallija čempionāta zvaigzne Elfins Evanss apstiprinājis dalību šovasar gaidāmajās “McRae Rally Challenge” sacensībās, kas tiks rīkotas leģendārā Kolina Makreja piemiņai.

Rallijā notiks gan sacensības ar laika ieskaiti, gan parādes braucieni, un tās tiks aizvadītas jūlija sākumā Anglijā, Nokshilas trasē.

Iepriekšējo divu sezonu pasaules vicečempions Evanss sacensībās būs redzams trasē ar dažādām klasiskām “Toyota” automašīnām.

“Ļoti žēl, ka šogad Lielbritānijā nenotiek WRC posms, tāpēc tā vietā es ar sajūsmu piedalīšos “McRae Challenge” sacensībās, kas būs lielisks festivāls visiem rallija līdzjutējiem,” sacīja Elfins Evanss.

Uz savu dzimteni startēt viņš dosies uzreiz pēc testiem, kas notiks Igaunijā. Nedēļu pirms tam Evansam plānots starts WRC posmā Kenijā, bet divas nedēļas vēlāk – Igaunijā.

Tāpat rallijā uz starta izies sportista tēvs, 1996. gada Lielbritānijas rallija čempions Gvideifs Evanss. Sacīkstēs ar laika ieskaiti viņš piedalīsies ar “Ford Escort Mk2”, bet parādes braucienā sēdīsies pie MG ZR spēkrata stūres.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com