Igauņu pilots Volvers uzbūvē rallija prototipu un atgriežas trasē

Foto: KMV Motorsport

Igauņu autosporta jaunais talants Karls Martins Volvers, kurš pirms dažiem gadiem cieta smagā negadījumā un bija spiests karjeru pārtraukt, uzbūvējis jaunu auto un atgriezies trasē.

Aizvadījis veiksmīgu sezonu Vācijā, kur tika izcīnīta trešā vieta “ADAC Opel Rallye Cup” seriālā, 2019. gadā Volvers sēdās pie “Škoda Fabia R5” mašīnas stūres, lai piedalītos “Rally Estonia”. Diemžēl tika piedzīvota smaga avārija, kā rezultātā sportists tika savainots. Kopš tā laika viņš rallijā nav braucis.

“Būtu bijis pārāk viegli šo laiku vienkārši izniekot,” tagad stāsta Volvers. “Kamēr veseļojos, tapa viens no maniem līdz šim jaudīgākajiem projektiem, un tagad gribu atklāt to arī jums. Esmu radījis pats savu četru riteņu piedziņas “Škoda” prototipu. To konstruēja un attīsta mana komanda un es.”

“Škoda Proto” rallija trasēs būs redzams jau nākamgad. Sākotnējais “KMV Motorsport” komandas mērķis ir ar šo auto veikt iespējami vairāk kilometrus, lai uzlabotu to un gūtu pēc iespējas vairāk pieredzes.

“Pirmie testi ir pabeigti, un emocijas ir neticamas,” saka Volvers. “Mašīna darbojas nevainojami, un sajūtas tajā ir lieliskas. Tagad priekšā daudz testi, bet atgriezties plānojam jau nākamsezon.”