Seska/Franča ekipāža uzsākusi “Rally Poland”

Foto: Facebook.com/MartinsSesksRallying

Ar superspeciālo ātrumposmu Mikolajkos piektdienas vakarā startēja Eiropas rallija čempionāta (ERC) sezonas ceturtā posma sacensības. Piedaloties 76 ekipāžām, ar 32. rezultātu atzīmējās latviešu sportisti Mārtiņš Sesks un Renārs Francis.

Pēc viena posma izlaišanas Seska ekipāža atgriezusies ERC apritē, arī šajā posmā startē ar “Proracing Rally Team” sagatavotu “Škoda Fabia Rally2-Kit” automobili, bet galvenais jaunums ir latviešu uzsāktā sadarbība ar Indijas riepu ražotāju “MRF Tyres”.

Mikolajku ātrumposms bija tikai 2.5 km garš, un Sesks/Francis ierindojās 32. pozīcijā absolūtajā ieskaitē, uzvarētājam zaudējot 9.1 sekundi. “ERC Open” klasē latvieši ieņēma otro pozīciju, Žoanam Vinjesam zaudējot 1.2 sekundes, savukārt trešā šajā ieskaitē startējošā ekipāža ar pilotu Alberto Monari piedzīvojusi neveiksmi un jau pašā sākumā zaudējusi gandrīz desmit minūtes.

Sacensībās piedalās arī ar Latviešu licenci startējošais Dmitrijs Feofanovs un Normunds Kokins, kuri brauc ar “Ford Fiesta Rally3”. Mikolajkos viņi uzrādīja 30. rezultātu kopējā vērtējumā, bet ERC3 klasē ierindojās trešajā vietā.

Ātrākais rallija ievadā bija spānis Nils Solanss (“Hyundai i20 N Rally2”), bet viņa tuvākie sekotāji – Toms Kristensons (“Hyundai i20 R5”) un Simone Tempestini (“Škoda Fabia Rally2 evo”).

Polijas rallijā lielās cīņas gaidāmas turpmāko divu dienu garumā. Šodien sportistiem jāmēro septiņi ātrumposmi aptuveni 107 km kopgarumā, bet vēl seši ātrumposmi jeb 78 km būs jāveic svētdien.

“Rally Poland” rezultāti pēc SSS1:

Vieta Valsts
Pilots
Auto Rezultāts
1. flag
Nil Solans
Hyundai i20 N Rally2 1:49.7
2. flag
Tom Kristensson
Hyundai i20 R5 +0.2
3. flag
Simone Tempestini
Škoda Fabia Rally2 evo +0.4
4. flag
Mikołaj Marczyk
Škoda Fabia Rally2 evo +0.9
5. flag
Simone Campedelli
Škoda Fabia Rally2 evo +1.3
6. flag
Javier Pardo 
Škoda Fabia Rally2 evo +1.4
7. flag
Efrén Llarena
Škoda Fabia Rally2 evo +1.5
8. flag
Maciej Lubiak
Škoda Fabia Rally2 evo +1.7
9. flag
Alberto Battistolli
Škoda Fabia Rally2 evo +1.9
10. flag
Miklós Csomós
Škoda Fabia R5 +2.2
30. flag
Dmitrijs Feofanovs
Ford Fiesta Rally3 +8.0
32. flag
Mārtiņš Sesks 
Škoda Fabia Rally2-Kit +9.1

Visi rezultāti >>