Seska/Franča ekipāža Švidņicas rallijā izcīna trešo vietu

Latviešu autosportisti Mārtiņš Sesks un Renārs Francis šodien izcīnīja trešo vietu Polijas rallija čempionāta pirmajā posmā “Rajd Świdnicki”, uz asfalta seguma veiksmīgi konkurējot ar tehniski pārākām ekipāžām.

Švidņicas ralliju Sesks/Francis izmantoja, lai labāk sagatavotos Kanāriju salās gaidāmajam Eiropas čempionāta asfalta posmam. Mūsējie šajās sacensībās piedalījās ar “Proracing” sagatavoto “Škoda Fabia Rally2-Kit” automašīnu, kamēr galvenie konkurenti startēja ar veiktspējas ziņā pārākajiem “Rally2” spēkratiem.

Jau pēc sestdien veiktajiem četriem ātrumposmiem Mārtiņa Seska ekipāža ieņēma trešo pozīciju. Svētdien tika veikti vēl deviņi dopi. Pēc SS6 latvieši bija atkrituši uz ceturto vietu, SS7 atguva trešo pozīciju un pēc tam to nosargāja līdz finišam. Divas reizes, ieskaitot sacensību beigās notikušo Power Stage, Sesks/Francis uzstādīja otro labāko rezultātu.

Mūsējiem uz pēdām mina Lukažs Biškiņevičs (“Škoda Fabia Rally2 evo”). Vēl pirms noslēdzošā dopa abas ekipāžas šķīra nepilnas četras sekundes, tomēr izšķirošajos kilometros Sesks/Francis spēja būt ātrāki un finišā bija priekšā ar vairāk nekā astoņu sekunžu pārsvaru.

Uzvaru sasniedza Grzegorzs Grzibs (“Škoda Fabia Rally2 evo”), kurš atradās vadībā kopš trešā ātrumposma. Finišā viņš pārspēja Silvesteru Pļačitku (“Škoda Fabia Rally2 evo”) par 14 sekundēm. Sesks ar Franci no uzvarētājiem atpalika 45 sekundes.