Brīna vietā ar ‘Rally2’ auto šosezon startēs Mīke

Foto: Citroen Communications

Lai godinātu bojā gājušā Kreiga Brīna piemiņu, viņa vietā “Team Hyundai Portugal” komandas sastāvā šogad Portugāles rallija čempionātā startēs Kriss Mīke.

Brīns šogad bija plānojis startēt ne vien “Hyundai Motorsport” sastāvā pasaules čempionātā, bet arī kopā ar “Team Hyundai Portugal” piedalīties Portugāles čempionātā. Diemžēl sportists gāja bojā Horvātijā notikušo testu laikā piedzīvotajā avārijā.

Komanda nolēma, ka labākais veids, kā godināt braucēja piemiņu, ir uzaicināt sacensībās piedalīties viņa ilggadējo draugu Mīki. Abi savulaik arī startējuši vienā komandā.

Kopš aiziešanas no pasaules čempionāta pēc 2019. gada sezonas Mīke rallija sacīkstēs redzēts reti. Pērn viņš piedalījās tikai “Qatar International Rally”, kur ar “Škoda Fabia Rally2 evo” izcīnīja trešo vietu. Tāpat arī 2021. gadā viņš startēja tikai šajās Katarā notikušajās sacensībās, toreiz ar “Škoda Fabia R5” finišu nesasniedzot. Mīke arī līdzdarbojies jaunās “Škoda Fabia RS Rally2” mašīnas attīstīšanā.

Mīkes pirmais starts “Team Hyundai Portugal” sastāvā gaidāms šonedēļ notiekošajā “Rali Terras d’Aboboreira”, bet pēc tam viņš startēs arī pārējos Portugāles čempionāta posmos. Tāpat Mīke piedalīsies Portugālē gaidāmajā pasaules čempionāta posmā. Viņa rīcībā būs “Hyundai i20 N Rally2” automašīna.

“Lēmums nebija viegls,” stāsta Kriss Mīke. “Es pieņēmu piedāvājumu, jo gribu atgriezties rallijā. Bet pirms to pieņēmu, pārdomāju, ko Kreigs būtu man teicis. Un ticu, ka viņš man teiktu to pieņemt. Es vienkārši turpināšu sacensties, tāpat kā viņš to vienmēr ir darījis, gūstot uzvaras un prieku.”

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *