Oktobris 4ratu Rallija kalendārā: LMT Autosporta akadēmijas komanda

Uzreiz jāsaka, ka no trim ekipāžām, kas redzama kalendāra oktobra lapā, nākamgad LMT Autosporta akadēmijas komandas sastāvā startēs tikai viena – Emīls Blūms un Reinis Vilsons.

Šosezon pēc savstarpējas vienošanās komandu pameta Kristaps Feldmanis/Andris Velme. No komandas šķiras arī trīskārtējais Latvijas čempions Ralfs Sirmacis (stūrmanis Māris Kulšs).

2014.gada sezonu LMT Autosporta akadēmijas komandas vadītājs Dainars Dambergs vērtē pozitīvi – Ralfs Sirmacis ir ieguvis savu trešo rallija čempiona titulu, arī komanda guvusi augstāko vērtējumu komandu ieskaitē. “Ralfs no Akadēmijas ir izaudzis un viņam ir jāiet tālāk”, komentē Dambergs.

„Patreiz strādājam pie līguma nosacījumiem ar savu ģenerālsponsoru „Latvijas Mobilo Telefonu. Runājot par rallija komandu – nākamajā gadā komandā brauks Emīls Blūms, kurš vēl 2015.gada sezonu ir izlēmis braukt ar vientilta piedziņas automašīnu, tāpat arī Toms Lielkājis, no kura pagaidām vēl netiks prasīti augsti rezultāti, bet gan stabilitāte. Komanda sadarbosies arī ar Mārtiņu Sesku – viņš nākamajā sezonā startēs gan rallija, gan rallijsprinta čempionātā,” komandas nākotnes plānus atklāj Dambergs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *