Sākusies biļešu tirdzniecība uz “Rally Liepāja”

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Šodien, 20. aprīlī, uzsākta FIA Eiropas rallija čempionāta posma “Rally Liepāja” ieejas biļešu tirdzniecība.

Tirdzniecības sākumperiodā ieejas biļetēm noteikta īpaša cena – līdz mēneša beigām, 30. aprīlim, divu dienu ieejas biļete maksās 20 eiro, ļaujot apmeklēt visus ātrumposmus, kas 2. jūlijā notiks Talsu novadā, bet 3. jūlijā – Dienvidkurzemes novadā.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam un personām ar invaliditāti ieeja rallija norises vietās paredzēta bez maksas, bet jauniešiem vecumā no 11 līdz 17 gadiem un pensionāriem paredzētas ieejas biļetes par samazinātu cenu.

“Rally Liepāja” ieejas biļetes iespējams iegādāties rallija oficiālajā interneta vietnē “lvrally.com“.

“Šogad saglabāsim ieejas biļešu cenu gradāciju, kas kvēlākajiem rallija faniem, kuri jau izlēmuši apmeklēt “Rally Liepāja”, nodrošinās iespējami labāko piedāvājumu,” stāsta “RA Events” direktors Raimonds Strokšs. “Skatītājiem svarīgi ņemt vērā, ka esam atgriezušies pie iepriekš izmantotā rallija plānojuma un ātrumposmu norises sestdienā un svētdienā. Tanī pat laikā nemainīga palikusi “Rally Liepāja” ģeogrāfija, kas arī šogad ļaus izbaudīt Kurzemes reģiona burvību un rallija zelta fondu. Sestdien, 2. jūlijā, ātrumposmi notiks Talsu novadā, bet izšķirošie ātrumposmi svētdien, 3. jūlijā, tiks sarīkoti Dienvidkurzemes novadā.”

“Rally Liepāja” ieejas biļetes:

*Biļešu apmaiņas punktā būs jāuzrāda attiecīgā apliecība un / vai personas vecumu apliecinošs dokuments. Dokumenta neuzrādīšanas gadījumā biļete pret aproci netiks apmainīta, un nauda par iegādāto biļeti netiks atmaksāta.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Unbedahts
RA Events