Rallijs “Sarma” notiks, taču bez skatītājiem

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Sacensību organizatori apstiprinājuši, ka leģendārais ziemas rallijs “Sarma” šogad tiks rīkots, taču to netiks dota iespēja apmeklēt skatītājiem.

Apstiprināts, ka rallijs “Sarma 2022” norisināsies 12. februārī, sestdienā, bet plašāka informācija tiek solīta šīs nedēļas vidū. Paredzēts, ka šis būs Latvijas rallija čempionāta pirmais un Igaunijas rallija čempionāta otrais posms.

Rallijs “Sarma” norisināsies pēc divu gadu pārtraukuma. 2020. gadā sacīkstes nevarēja notikt ziemai neatbilstoši laikastākļu dēļ, savukārt 2021. gadā tika atceltas “Covid-19” dēļ.

Atgādinām, ka par šī gada pirmo ziemas ralliju bija jākļūst “Rally Alūksne”, taču saistībā ar neskaidro situāciju valstī attiecībā uz ierobežojumiem, jau pirms kāda laika organizatori paziņoja par sacensību atcelšanu arī šajā gadā.

Tikmēr jau 29. janvārī norisināsies Igaunijas rallija čempionāta pirmais posms “Otepää Talv 2022”, ko, ievērojot dažādus nosacījumus, varēs apmeklēt arī līdzjutēji. Šajā rallijā plānoti seši ātrumposmi ar kopējo garumu 57.3 km.