WRC Francijas rallijā vadībā – Loebs

Info: wrc.com
Foto: rallye-info.com

Pēc pirmās dienas par Francijas rallija līderi ir kļuvis „Citroen” komandas pilots Sebastians Loebs, kurš par nepilnām piecām sekundēm apsteidz „Ford” komandas pilotu Markusu Gronholmu. Trešais ir Loeba komandas biedrs Sordo, bet ceturtais ir Duvāls.

Šodien pilotiem nācās aizvadīt sešus ātrumposmus, taču pirmais ātrumposms tika atcelts, jo līdzjutēji neievēroja drošības pasākumus. Rallijs atsākās ar otro ātrumposmu, kur ātrāko laiku uzrādīja Gronholms, otrais finišēja Loebs, bet trešais palika Sordo. Arī trešajā ātrumposmā nepārspēts palika Gronholms, kurš par 0,1 sekundi apsteidz francūzi. Līdz ar to pēc pirmajiem trim ātrumposmiem rallija vadībā izvirzījās Gronholms, kura pārsvars pār Loebu bija 2,9 sekundes. Trešais ātrumposms liktenīgs izrādījās Hirvonenam, kurš nenovaldīja savu „Ford” automašīnu un iebrauca sienā, kā rezultātā mašīnai tika nolauzts ritenis un sacensības viņam bija beigušās.

Atlikušajos ātrumposmos uzvarēja Loebs, kurš ne tikai noķēra Gronholmu, bet arī apdzina to. Līdz ar to Gronholms pēc pirmās dienas no Loeba atpaliek par 4,7 sekundēm, kas, protams, nav daudz. Trešajā vietā atrodas otrs „Citroen” komandas pilots Sordo, bet ceturtajā vietā atrodas Duvāls. Piektajā vietā atrodas „Subaru” komandas pilots Solbergs, kuram uz papēžiem min soms Latvala.

WRC Francijas rallija rezultāti pēc pirmās dienas:

1. S. LOEB 59:29.7
2. M. GRÖNHOLM +4.8
3. D. SORDO +18.5
4. F.DUVAL +57.8
5. P. SOLBERG +1:03.1
6. J.LATVALA +1:06.4
7. C. ATKINSON +1:20.6
8. X. PONS +1:58.0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *