WRC braucēji Lapi un Katsuta startēs Somijas rallija čempionāta posmā

Foto: Honza Fronek

Esapeka Lapi un Takamoto Katsuta ar “Rally1” klases mašīnām pieteikuši dalību Somijas rallija čempionāta posmā “Kuopio Rally”, kas norisināsies nedēļu pirms Zviedrijā plānotajām WRC sacensībām.

Šogad pasaules čempionātā atļauto testu daudzums samazināts līdz 21 dienai, kas nozīmē, ka sportisti pirms sacīkstēm pie auto stūres var pavadīt mazāk laika nekā tas bijis iepriekš. Tas raisījis situāciju, ka WRC komandas testus aizstās ar dalību dažādos nacionālo čempionātu posmos.

Somijas čempionāta otrajā posmā piedalīsies vismaz divi pasaules čempionāta vadošās klases braucēji. “Toyota” pilotam Takamoto Katsutam Zviedrijas rallijs plānojas būt pirmais WRC posms, kurā viņš cīnīsies par ieskaites punktiem arī komandu ieskaitē. Savukārt Esapekam Lapi šī ir pirmā sezona “Hyundai” sastāvā, līdz ar to papildus laiks pie šīs komandas auto stūres viņam pašlaik ir ļoti nepieciešams.

“Kuopio Rally” norisināsies 4. februārī un dienas laikā būs jāveic astoņi ātrumposmi ar kopējo garumu 94 kilometri. Šobrīd pilns dalībnieku saraksts vēl nav pieejams. Savukārt “Rally Sweden” tiks aizvadīts no 10. līdz 12. februārim.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *