Volkswagen atgriežas WRC rallijā

Info: autosport.com
Foto: handbrakeshairpins.wordpress.com

Ceturtdien vairāk nekā 200 žurnālistu klātbūtnē Sardīnijas WRC laikā notiekošajā preses konferencē “Volkswagen” valdes loceklis Ulrihs Hakenbergs paziņoja, ka 2013. gadā WRC rallijā atgriezīsies vācu auto ražotājs “Volkswagen”.

Līdz šim par “Volkswagen” atgriešanos WRC rallijā bija dzirdamas tikai un vienīgi baumas, taču nu visām runām un intrigām pielikts punkts – 2013. gadā “Ford”, “Citroen” un “Mini” komandai pievienojas “Volkswagen”. Kā atzina ”Volkswagen Motorsport” direktors Kriss Nissens, tad komanda uzsāk piecu gadu programmu. “Beidzoties šim gadam, mēs sāksim aizvadīt pirmos testus, bet pēc tam trīs gadus brauksim WRC. Taču ar to viss nebeigsies, jo “VW” ir daudz ideju.”

Šobrīd aktuālākais jautājums, kurš brauks šīs vācu komandas sastāvā, taču šobrīd nekādi uzvārdi netiek nosaukti. “”VW” šobrīd nav neviena pilota,” turpina Hakenbergs, kurš lika noprast, ka tiks meklēti piloti, kuri var sasniegt “VW” ražotāja mērķi – izcīnīt pirmo vietu.

Uz jautājumu, kāpēc “VW” nolēma startēt WRC, Hakenbergs turpina. “Rallijs ir īsts. Ja mēs raugāmies no tehniskās puses, tad jaunie noteikumi ir atbilstoši “VW” filozofijai. Motosports ir gan nākotne, gan inovācijas, tāpēc mēs šo čempionātu gribam izmantot kā platformu, lai veicinātu un sekmētu savas jaunās idejas. Esam piekrituši braukt WRC, jo ir 13 ralliji, kuri notiek četros kontinentos. Uz šo jauno projektu skatāmies ar tādu pašu kaisli, ar kādu pēdējos trīs gados “VW” uzvarēja Dakāras rallijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *