Vakar startēja Jaunzēlandes rallijs

Foto: www.rallynz.org.nz

Vakar tika dots starts Jaunzēlandes rallijam. Atgādināsim, ka pagājušajā gadā uzvaru šeit izcīnīja Gronholms, bet Loebs tikmēr mājās ārstēja savu savainoto roku. Tagad abi galvenie pretendenti uz čempiona titulu ir ierindā, tāpēc būs interesanti pavērot, kurš no viņiem būs ātrāks.

Pagājušā gada čempionam Sebastianam Loebam šis rallijs patīk un viņš ir gatavs cīnīties tikai un vienīgi par uzvaru.

„Šie ātrumposmi ir ātri un diezgan tehniski,” saka Loebs. „Jaunais C4 modelis jau sevi ir parādījis no labākās puses uz šāda tipa segumiem, tāpēc es šeit cīnīšos tikai un vienīgi par uzvaru.”

Pagājušā gadā Jaunzēlandē pirmais bija „BP Ford” komandas pilots Gronholms, kurš arī tagad ir pirmais rallija kopvērtējumā. Spiediens uz viņu tiek izdarīts ļoti liels, tāpēc būs interesanti pavērot, kā viņš ir atguvies no Vācijas rallija, kurā viņš pēdējā ātrumposmā kļūdījās un zaudēja vērtīgus punktus.

„Vācijas rallijā es pazaudēju otro vietu, tāpēc tagad esmu apņēmības pilns šeit izcīnīt uzvaru. Es vairs nevaru pieļaut šāda veida kļūdas, jo tās man beigās var maksāt ļoti dārgi. Rallijs ir līdzīgs tam, kāds ir Somijā, jo ceļi ir ātri un ar tramplīniem,” saka Gronholms.

Arī Gronholma komandas biedram Hirvonenam šis rallijs pagaidām ir bijis veiksmīgs, jo no trijiem startiem visas trīs reizes ir sasniegts finišs.

„Ātrumposmi šeit ir fantastiski. Pēc mana teicamā starta Somijas rallijā, es ļoti gribu to pašu arī sasniegt šeit. Pagājušajā gadā šeit biju otrais, tāpēc domāju, ka šogad mēģināšu braukt tikpat ātri kā Gronholms, kas beigās varbūt man ļaus viņu apdzīt.”

Vakar tika aizvadīts „Shakedown” un tajā ātrāko laiku uzrādīja Latvala.

Jaunzēlandes rallijs – shakedown
1. J.M. Latvala – Ford Focus – 2’24.8
2. M. Grönholm – Ford Focus – 2’25.1
3. C. Atkison – Subaru – 2’25.8
4. P. Solberg – Subaru – 2’25.9
5. H. Solberg – Ford Focus – 2’26.0
6. M. Wilson – Ford Focus – 2’26.7
7. M. Hirvonen – Ford Focus – 2’26.8
8. D. Sordo – Citroën C4 – 2’27.4
9. X. Pons – Subaru – 2’28.4
10. S. Loeb – Citroën C4 – 2’29.6

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *