Treniņu laikā Portugālē ievainoti skatītāji

Info: Aldis Putniņš, www.f1.lv
Foto: www.crash.net

Šodien ar treniņu braucieniem Portugālē sākās piektais WRC sezonas posms – Portugāles rallijs. Diemžēl jau pirmā diena ir atnesusi bēdīgas ziņas – pieci līdzjutēji ir cietuši avārijā. Ceturtdienas treniņi nekavējoties tika pārtraukti, kad pērnā gada Portugāles uzvarētājs Armindo Araujo avarēja ar savu “Mitsibishi Lancer WRC” un ietriecies fanu pūlī.

“Araujo nobrauca no ceļa un uztriecās pieciem cilvēkiem, kuri stāvēja tā saucamajā ‘no-go’ jeb aizliegtajā zonā,” teikts rallija organizatoru paziņojumā.

“Portugāļu fotogrāfam ir lauzta kāja un viņam ir sniegta palīdzība no rallija organizatoru puses pirms viņš nogādāts uz Faro slimnīcu,” ziņo organizatori. “Vēl vienam no līdzjutējiem ir lauzta roka un arī viņam ir sniegta medicīniskā palīdzība pirms pārvešanas uz slimnīcu tālākai ārstēšanai. Pārējiem bija vieglāki ievainojumi un visi ir nogādāti slimnīcā sīkākai izmeklēšanai.”

Pēc pāris stundām ‘shakedown’ Portugālē ir atsācies un organizatori apgalvo, ka šis incidents neietekmēs plānoto programmu.

Nav šaubu, ka šis incidents nenāks par labu Portugāles rallija prestižam. Atgādinām, ka Portugāles rallijs atgriežas WRC kalendārā pēc piecu gadu pārtraukuma, lai gan rindā uz šo godu gaida neskaitāmas valstis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *