“Toyota” par atgriešanos WRC varētu paziņot gada beigās

Jau augustā tiks aizvadīti pirmie asfalta testi ar “Toyota Yaris WRC” sacīkšu automobili, tomēr rūpnīcas paziņojums par atgriešanos pasaules rallija čempionātā netiek gaidīts ātrāk par gada beigām.

Kopš martā tika uzsākti testi ar Ķelnē izgatavoto WRC klasei atbilstošo “Yaris” rallija mašīnu, nerimstas spekulācijas par “Toyota” iespējamo atgriešanos pasaules čempionātā. Lai gan modelis tiek pastāvīgi attīstīts, tas vēl negarantē, ka “Toyota” izlems par atgriešanos.

“Nekādu jaunumus no Japānas neesam saņēmuši un diez vai tas varētu notikt pirms sezonas beigām,” britu žurnāls “Autosport” citē “Toyota” pārstāvi.

Testi līdz šim notikuši Francijā un Sardīnijā, bet augustā pirmo reizi tiks izmēģināts uz Itālijas asfalta ceļiem.

“Šis būs vēl viens solis uz priekšu mašīnas attīstīšanā,” skaidro “Toyota” runasvīrs. “Gribam būt droši, ka būsim labi sagatavojušies iespējamam startam [2017. gada WRC sezonā]. Tas nozīmē, ka jāievāc maksimāli daudz datus par regulējumiem un jāizprot mašīna uz visiem ceļu segumiem. Nākošmēnes tas būs asfalts.”

Augustā gaidāmajā pasaules čempionāta posmā Vācijā trasē debitēs jaunais “Toyota GT86 CS-R3” automobilis, kas ir pasaulē pirmā R3 klases rallija mašīna ar aizmugurējo piedziņu.

Foto: autosport.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *