“Toyota” būvēs jaunu WRC auto, Hirvonenu interesē sadarbība

Foto: flickr.com

Rallija komandas “Toyota” sacīkšu auto, ko tā izmantos 2017. gada pasaules čempionāta sezonā, tiks būvēts Tomija Makinena darbnīcā Somijā, apstiprinājis pats četrkārtējais WRC čempions.

Jau šobrīd tiek testēts “Toyota Yaris WRC” automobilis, tomēr šis nebūs auto, ar ko komanda startēs 2017. gada pasaules čempionāta sezonā. Testu laikā iegūtie dati tiks izmantoti pilnīgi jauna auto radīšanā, kas taps “Tommi Makinen Racing” darnbīcā, Pūpolā, Somijas centrālajā daļā.

Šobrīd vēl nav skaidrs, kur tieši atradīsies komandas bāze, taču ticamākais, ka tā būs tieši Somijā, iespējams, jaunās telpās, netālu no “Rally Finland” centra Jivaskilē.

Pēc Tomija Makinena iecelšanas “Toyota” rallija komandas vadītāja amatā, pamazām sāk izkristalizēties nākamie darbi, kas veicami pirms atgriešanās pasaules čempionātā. Tiek ziņots, ka drīzumā tiks noalgoti vairāki inženieri, kas iepriekš strādājuši “Subaru” un “M-Sport” komandās.

Būtiski, ka tiek ziņots arī par Miko Hirvonena iespējamo iesaistīšanos “Toyota” projektā. Iespējams, viņš varētu būt testpilots, tomēr nav izslēgta somu pilota atgriešanās WRC kopā ar “Toyota”.

“Mani interesētu darbs pie Tomija un šī WRC projekta,” atzīst Hirvonens, kurš janvārī piedalīsies Dakaras rallijā. “Vēl agri kaut ko spriest, bet redzēsim, pie kā tas novedīs. Es dzīvoju tikai 3 kilometrus no Tomija darbnīcas, tāpēc, ja tur kaut kas notiek un nepieciešams veikt testus, man būtu viegli ierasties un strādāt.”

Izmantotie resursi:
autosport.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *