Tanaks: “Man ir patiešām žēl par avāriju”

“M-Sport” komandas pilots Ots Tanaks atzīst, ka viņam ir žēl par piedzīvoto avāriju Montekarlo rallijā, tomēr sportists sola, ka rūgtā pieredze palīdzēs sasniegt labākus rezultātus nākotnē.

Pasaules rallija čempionāta pirmajā posmā Tanaks ieņēma ceturto vietu, kad desmitajā ātrumposmā saslīdēja un iebrauca gravā. Skatītāji igauņa auto izstūma trasē, tomēr zaudēts bija ļoti daudz un šajā reizē Tanaks palika bez punktiem.

“Man ir patiesi žēl par šo kļūdu, tomēr visādi citādi domāju, ka sākums jaunajai sezonai izdevies tiešām pozītīvs,” stāsta Tanaks, kurš šogad aizvadīs pilnu sezonu WRC klasē. “Domāju, ka šī nedēļas nogale nebūt nebija tik slikta.”

Tanaks atzīst, ka šogad Montekarlo rallijs izcēlās ar tradicionāli sarežģītiem apstākļiem.

“Apstākļi bija ļoti sarežģīti,” skaidro igaunis. “Saķeres līmenis katrā līkumā bija citāds, tātad šis bija īsts Montekarlo rallijs. Tieši tas šo sacīksti padara tik grūtu un tieši tādēļ šeit ir nepieciešama patiešām laba stenogramma, kā arī zināšananu bagāža par to, kā apstākļi var mainīties dažādās trases vietās.”

Viņš turpina: “Domāju, ka mēs lielākoties ar to tikām daļā, ja neskaita šo vienu epizodi sestdien, kā rezultātā pazaudējām daudz laika. Tas bija viens no ātrajiem līkumiem, uz ceļa nedaudz bija samesta grants un es to nebiju gaidījis. Nepietika laika, lai savaldītu auto un nobraucām no ceļa. Jāsaka liels paldies skatītājiem, kas palīdzēja, jo bez viņu gādības mašīnu nebūtu iespējams dabūt atpakaļ uz ceļa.”

Tanaks atzīst, ka no šīm sacensībām ir daudz ko mācījies.

“Šajā nedēļas nogalē pavisam noteikti apguvām ļoti daudz,” viņš saka. “Tā bija patiešām grūta pieredze, taču esmu drošs, ka tā nāks par labu nākotnei un nākošreiz jau spēsim nobraukt labāk.”

27 gadus vecais Tanaks Montekarlo rallijā startēja otro reizi karjerā. Pirms tam 2012. gadā viņam izdevās izcīnīt astoto vietu.

Info: crash.net
Foto: lemedia05.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *