Lēbs neplāno startēt citos WRC posmos

Montekarlo rallijs, ļoti iespējams, bija vienīgais WRC posms, ko šajā sezonā aizvadīja Sebastjans Lēbs.

Deviņkārtējais pasaules čempions uz vienu posmu atgriezās “Citroen” rallija komandā un pretendēja uz uzvaru, vadībā izvirzoties jau ar pirmo ātrumposmu.

“Šo sacīksti izbaudījām,” stāsta Lēbs. “Spējām atrast savu tempu, bet “Citroen DS3 WRC” bija perfekts. Kad uzsākām pirmo ātrumposmu, sajūta bija tāda, ka neesam izlaiduši nevienu sacīksti. Patiešām biju pozitīvi pārsteigts par labsajūtu un rezultātiem, ko sasniedzām jau pašā sākumā.”

Tomēr vēlāk Lēbs pieļāva nelielu kļūdu, mazliet izlīdot no trases. Tomēr ar to bija gana, lai nolauztu aizmugurējo riteni un izstātos no cīņas par pjedestālu. Beigās viņš finišēja septītajā vietā.

“Pirmie divi apļi bija ļoti sarežģīti, tomēr nācās braukt ātri, jo startējām tikai četrpadsmitie,” skaidro franču pilots. “Apstākļi nenostrādāja mums par labu un maza kļūda maksāja ļoti dārgi. Tomēr tas nespēj atņemt to jauko sajūtu, ko guvām braucot ar šo auto. Bija daudz labu brīžu un tā bija laba pieredze.”

Lēbs Montekarlo rallijā izcīnīja visvairāk uzvaras atsevišķos ātrumposmos, savukārt tagadgatavojas savai otrajai sezonai WTCC autošosejas čempionātā. Tādēļ rallijam laika vairs neatliks.

“Nav plānu piedalīties citos WRC posmos,” viņš saka. “Tas, kā man pietrūka, bija sajūtas, ko šeit var gūt. Šī ir vienīgā disciplīna, kur var braukt, izmantojot savas izjūtas. Šeit ir iespējams braukt sānslīdēs un tā ir baudāma lieta, ko ilgu laiku pirms tam darīju. Tagad esmu pieradis pie pavisam citāda braukšanas stila, taču bija labi sajust vecās izjūtas.”

Info un foto: crash.net

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *