Tanaks atsauc dalību pēdējā WRC posmā

Ģimenes apstākļu dēļ Ots Tanaks atsaucis dalību no pasaules rallija čempionāta noslēdzošā posma “Rally Monza”, kas no 19. līdz 21. novembrim notiks Itālijā.

“Hyundai Motorsport” komandas pilots šobrīd kopvērtējumā ne uz ko lielu vairs nepretendē, jo ieņem piekto pozīciju, atrodoties tālu no sekotājiem, bet 12 punktus atpaliek no ceturtajā vietā esošā Kalles Rovanperas, kamēr trešajā vietā esošais komandas biedrs Tjerī Noivils ir jau 31 punktu priekšā.

“Man ir nepatīkami teikt, bet diemžēl es nevarēšu piedalīties Moncas rallijā personisku ģimenes apsvērumu dēļ,” paziņojis 2019. gada WRC čempions Tanaks. “Šis ir grūts, bet nepieciešams lēmums. Novēlu komandai veiksmi pēdējā posmā, jo tai vēl ir par ko cīnīties.”

Pie komandas “Hyundai i20 Coupe WRC” mašīnas stūres Tanaka vietā startēs soms Tēmu Suninens, kurš pirms kāda laika šķīra sadarbību ar “M-Sport Ford” vienību.

Kamēr par WRC titulu Moncā sacentīsies Sebastjēns Ožjē un Elfins Evanss, viņu pārstāvētā “Toyota Gazoo Racing” ir kopvērtējuma vadībā, par 47 punktiem pārspējot “Hyundai Motorsport”, kas vēl saglabā teorētiskas cerības uz triumfu komandu ieskaitē.

Izmantotie resursi:
www.wrc.com