Tanaks Argentīnā laba rezultāta dēļ sola riskēt

Šodien Argentīnā sāksies pasaules rallija čempionāta ceturtā posma īstās cīņas, kurās dosies arī Ots Tanaks. Pēc Meksikas posmā piedzīvotās avārijas igaunis tomēr neplāno pielietot piesardzības taktiku.

“M-Sport” komandu pārstāvošais Tanaks Meksikas rallijā ielidoja ezerā un šis incidents plaši tika atspoguļots visas pasaules presē.

Montekarlo rallijā, kas bija sezonas pirmais posms, Tanaks avarēja, bet tad Zviedrijas posmā gandrīz tika uz pjedestāla, izcīnot ceturto vietu.

Par spīti Meksikā piedzīvotajai avārijai, Argentīnā viņš plāno uzņemties “noderīgu risku”, lai censtos sasniegt labus rezultātus. Pauze pēc avārijas esot bijusi tik liela, ka šobrīd Tanaks atkal vēlas braukt ar “gāzi grīdā”.

“Pārtraukums ir bijis pārāk garš priekš manis un tas radījis izsalkumu atkal braukt sacīkstēs,” stāsta Tanaks. “Pēc Meksikas rallija veicām dažus testu braucienus, tomēr nevaru sagaidīt, kad atkal varēšu cīnīties ar konkurentiem.”

Viņš turpina: “Galvenā lieta būs atgūt labo sajūtu. Ja šī sajūta būs, būs vēlme braukt uz limita, tomēr tādās sacīkstēs kā Argentīnas rallijs ir jābrauc ar prātu. Tas nav tāds rallijs kā Zviedrijā vai Somijā, kur var slidināties no vienas ceļa puses uz otru. Šeit vienmēr kaut ko var aizķert. Iepriekš braukušās mašīnas bieži sasviež uz ceļa lielus akmeņus.”

Līdz šim Tanaka rezultāti Argentīnā nav bijuši spoži. 2012. gadā viņš ieguva 12. vietu, bet 2014. gadā finišēja 17. pozīcijā.

“Es ceru, ka šis rallijs būs mums veiksmīgs un nopelnīsim krietnu punktu bagāžu, ar ko atgriezties Eiropā,” viņš saka.

WRC kopvērtējumā pēc trim posmiem Tanaks ir devītais.

Teksts: 4rati.lv
Foto: crash.net

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *