Tanaka avārijas video ar iegāšanos ezerā guvis pasaules slavu

Igauņu autosportista Ota Tanaka avārija pasaules rallija čempionāta posmā Meksikā, kad viņa pilotētais “Ford Fiesta RS WRC” automobilis iegāzās ezerā, ieguvis ārkārtīgi lielu atpazīstamību visā pasaulē.

Vienas nedēļas laikā video ar Tanaka avāriju WRC čempionāta “Facebook” lapā vien noskatījušies 1,8 miljoni cilvēku. Savukārt WRC “Youtube” kanālā ievietotie divi video, viens no kuriem ir avārijas “onboard” ieraksts, bet otrs – avārijas ieraksts no malas, kopā noskatīti vairāk nekā 1,5 miljoni reižu.

Uz šo brīdi jau vairāk nekā 950 tūkstošus reižu vietnē “Youtube” noskatīts video, ko no attāluma ar savu “iPad” nofilmējis viens no skatītājiem. “Wrc.com” vietnē, kur nepieciešams reģistrēties, tas aplūkots vairāk par 100 tūkstošiem reižu.

Tāpat vēsts par Tanaka avāriju plaši tikusi atspoguļota visas pasaules drukātajos medijos un internetā, no Eiropas līdz Amerikai, no Āzijas līdz Austrālijai un Jaunzēlandei, teikts “wrc.com” pētījumā. Lai gan pats igaunis šo avāriju nodēvēja kā izglābšanos no nāves, viņa vārdu tagad pavisam noteikti zina vairāk cilvēku nekā iepriekš.

Pēc šīs avārijas Tanaks ātri ieguva iesauku “TiTanak”.

Tanaka avārija Meksikā:

Teksts: 4rati.lv
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *