Noivils: “Līdz VW mums pietrūkst apmēram 15 zirgspēku”

“Hyundai” rallija komandas pilots Tjerī Noivils atzīst, ka šobrīd viņa mašīna nav tik jaudīga, lai varētu visos ātrumposmos konkurēt ar “Volkswagen” braucējiem.

Pasaules čempionāta posmā Meksikā “Hyundai” vienība startēja ar uzlabotiem motoriem, kas ir mazliet jaudīgāki, un uzlabotu degvielas iesmidzināšanas sistēmu. Noivils, kuram iespēju gūt labu rezutātu izpostīja avārija, spēja uzvarēt četros ātrumposmos, tomēr atzīst, ka līdz “Volkswagen” līmenim vēl ir jāaug.

“Tas viss ir pozitīvi, ka esam uzlabojuši savu auto, tomēr tas īsti nepalīdz,” atzīst Noivils. “Mums pietrūkst kādi 15 zirgspēki, kamēr jaudu pēdējie jauninājumi uzlaboja tikai par vienu vai diviem zirgspēkiem. Vēl vajag daudz.”

Novils uzskata, ka uzvarēt atsevišķos ātrumposmos Zviedrijā un Meksikā viņam palīdzēja īpašie apstākļi, kas citos posmos var arī nebūt.

“Esam novērojuši, ka tajos ātrumposmos, kur saķere ir zema un nav nepieciešams tik daudz jaudas, mēs esam visai ātri,” viņš secina. “Meksikā tā bija pirmajā sacensību dienā. Arī līkumainajos ceļos mēs izskatamies ātri. Tomēr citur ir grūti uzrādīt Sebastjēnam Ožjē līdzvērtīgus rezultātus. “Power Stage” ātrumposmā viņš mani uzveica par 5.8 sekundēm un tas parāda, ka esam tālu no vēlamā ātruma.”

“Hyundai” šovasar plāno prezentēt jauno auto, ar jaunu motoru, tomēr līdz tam Noivila mērķi ir reālistiski: “Domāju, ka pjedestāls Argentīnā ir iespējams. Augstākus rezultātus būtu grūti sasniegs, jo tad ir jāuzņemas pārāk augsts risks. Tomēr svarīgāk ir spēt noturēties trasē.”

2014. gadā Noivils izcīnīja “Hyundai” komandas pirmo uzvaru WRC.

Teksts: 4rati.lv
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *