SWRC klases dalībnieku skaits paplašinās

Info: wrc.com
Foto: ewrc.cz

Ja nesen oficiāli savu dalību startam jaunajā SWRC klasē bija apstiprinājuši trīs piloti, tad tagad to skaits ir jau sasniedzis septiņus. Par pēdējo pilotu kļuvis Dakāras rallija braucējs Nasers Al-Atijahs.

Jaunā WRC rallija sezona sāksies jau pēc nepilna mēneša, un sportisti steidz sev atrast vietu kādā komandā. Šogad bez ierastajām WRC, PWRC un JWRC klasēm būs arī viena jauna klase – SWRC jeb klase S2000 automašīnām. Kā pirmie savu dalību šajā klasē apstiprināja divi bijušie WRC rallija braucēji – Janne Tuohino un Havjērs Pons. Nedaudz vēlāk viņiem pievienojās portugālis Bernardo Souza, kurš 2009.gadā PWRC čempionātā ar deviņiem punktiem palika desmitajā vietā.

Pagājušā gada izskaņā savu dalību šim čempionātam apstiprināja JWRC rallija čempions un otrās vietas ieguvējs PWRC klasē Martins Prokops, kā arī 21 gadus vecais norvēģu rallija braucējs Eivinds Brinildsens.

Šogad vēl divi ļoti spēcīgi piloti paziņoja, ka nākamgad startēs SWRC čempionātā. Viens no viņiem būs zviedrs Patriks Sandels, kurš sezonas beigās ar izcīnītiem 30 punktiem ierindojās ceturtajā vietā. “Esmu ļoti priecīgs, ka arī nākamajā sezonā varēšu braukt ”Red Bull Rally” komandā,” saka Sandels. „Ceru, ka varēsim izmantot pagājušā gada pieredzi, lai varētu turpināt progresēt. Mērķis ir tikai viens – SWRC klases tituls.”

Vakar par savu dalību SWRC paziņoja šī brīža Dakāras rallija otrās vietas ieguvējs automašīnu klasē Nasers Al-Atijahs, kurš ir seškārtējais tuvo austrumu čempions. Pagājušajā gadā pilots PWRC čempionātā ar izcīnītu 31 punktu PWRC klases kopvērtējumā ieņēma augsto trešo vietu.

Interesanti, ka no šiem septiņiem pilotiem tikai divi izvēlējušies „Skoda Fabia S2000″ (Sandels un Brinildsens), bet pārējie brauks ar „Ford Fiesta S2000″.

SWRC čempionāta dalībnieki

Nr.

Pilots

Mašīna

1.

Nasers Al-Atijahs

Ford Fiesta S2000

1.

Patriks Sandels

Skoda Fabia S2000

2.

Eivinds Brinildsens

Skoda Fabia S2000

3.

Martins Prokops

Ford Fiesta S2000

4.

Bernardo Souza

Ford Fiesta S2000

5.

Havjērs Pons

Ford Fiesta S2000

6.

Janne Tuohino

Ford Fiesta S2000

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *