Spēcīgā lietus dēļ WRC treniņš Grieķijā nenotiks, bet ralliju atcelt neplāno

Foto: wrc.com

Nokrišņu un to radīto seku dēļ pieņemts lēmums atcelt pasaules rallija čempionāta Grieķijas posma treniņbraucienus, kam būtu bijis jānotiek šodien. Lai gan arī turpmāk tiek solīts spēcīgs lietus, pagaidām organizatoriem nav nodoma atcelt visu ralliju.

Jau svētdien WRC komandas tika informētas par ekstremāliem apstākļiem sacensību norises vietā. Grieķiju piemeklējušas, iespējams, lielākās lietavas valsts vēsturē, kā rezultātā bija apgrūtināta arī šonedēļ notikusī trases pierakstīšana. Lai gan ar aizķeršanos, trasi pierakstīt sportistiem izdevās, vienīgi septītā līdz desmitā ātrumposma pierakstīšana dažām ekipāžām beidzās priekšlaicīgi, jo tuvojās tumsa un bija izsludināti satiksmes ierobežojumi netālajā pilsētā. Tāpat vairākas mašīnas esot iestrēgušas dubļos.

Sacensības noslēdzošais “Power Stage” ātrumposms “Grammeni”, kas bija plānots 19.77 km garš, ticis saīsināts par 10 km, tomēr pagaidām citas izmaiņas nav notikušas.

“Par laimi, tas viss neko daudz nav ietekmējis,” sacīja Akropoles rallija direktors Pavloss Athanasoulass. “Braucējiem bija iespēja veikt trases pierakstīšanu, lai arī ne tajos labākajos apstākļos, bet tas tika izdarīts visos ātrumosmos. Mums nācās saīsināt “Power Stage”, jo tā pirmā daļa braucējiem būtu ļoti sarežģīta un bīstama. Bet visi ātrumposmi ir pierakstīti un braucēji gatavi uzsākt ralliju.”

Grieķijas WRC posms startēs šovakar ar superspeciālo ātrumposmu Atēnās, kam sekos pa sešiem ātrumposmiem sestdien un svētdien, kā arī vēl trīs notiks svētdien. Lietus tiek solīts gan šodien, gan piektdien, bet sestdien un svētdien laiks visticamāk būs saulains un karsts, kā tas Grieķijā visbiežāk ir ierasts.

Athanasoulass arī apstiprina, ka šobrīd netiek apsvērta doma par rallija atcelšanu, bet laikapstākļiem un to radītajām sekām tiek cītīgi sekots līdzi.

WRC kopvērtējums pirms 10. posma:

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *