Sordo cer, ka ‘Rally Japan’ nav viņa pēdējais WRC posms karjerā

Foto: Honza Fronek

Danijs Sordo izteicis cerību, ka šonedēļ notiekošais posms Japānā nav viņa pēdējās sacensības pasaules rallija čempionātā. Veterāns nākamgad plāno piedalīties vismaz Portugāles posmā, taču labākajā gadījumā cer aizvadīt četras vai piecas sacīkstes.

Jau kādu laiku tika runāts, ka “Rally Japan” varētu būt veterāna pēdējais WRC posms, tomēr pats braucējs apstiprina, ka nākamgad vēl cer turpināt startēt.

“Droši varu teikt, ka savu karjeru šeit nenoslēgšu,” sacensībās Japānā sacīja Sordo. “Tas būtu patiesi skumji skatītājiem, maniem draugiem un ģimenei, ja es to izdarītu pasaules otrā malā. Šobrīd nezinu, ko darīšu nākamajā gadā, bet mēģināšu aizvadīt vismaz Portugāles ralliju. Vai šis ir mans pēdējais gads? Es nezinu, bet tas būtu skumji noslēgt visu šeit. Es apsolīju mammai, ka viņi varēs mani redzēt uz starta vēl vismaz vienu reizi. Un tas nebūs šeit. Esmu drošs, ka, ja uzprasīšu, varēšu aizvadīt Portugāles posmu, viņi ļaus man startēt kaut vai ar testu mašīnu. Arī tas būs labi. Bet tad jau redzēsim. Mēģināšu nākamgad aizvadīt četrus vai piecus rallijus.”

“Hyundai” komandā nākošgad uz pilnu slodzi brauks Tjerī Noivils un Ots Tanaks, tāpat apstiprināts, ka daļēju sezonu veiks Esapeka Lapi. Citos posmos viņa mašīna būs pieejama citam braucējam, bet nav zināms, vai tas būs Sordo.

“Es nezinu, man nav nekādas informācijas,” atzina Sordo. “Mums būs spēcīgs sastāvs ar Tjerī, Otu un Esapeku. Tad jau skatīsimies.”

“Hyundai” komandas boss Sirils Abitebūls apstiprina, ka uz vietu komandā pretendē gan Sordo, gan Tēmu Suninens: “Kaut kādā brīdī mums būs jāpieņem kāds lēmums, bet šobrīd ir vairākas iespējas, vairāki vārdi un šie abi piloti pavisam noteikti ir pretendentu sarakstā.”

Spāņu pilots Sordo pirmo sezonu WRC klasē aizvadīja 2006. gadā, bet labākās sezonas aizvadīja 2008. un 2009. gadā, kad “Citroen” komandas sastāvā izcīnīja trešo vietu čempionāta kopvērtējumā. Sportists guvis uzvaras trīs posmos (vienu ar “Citroen”, divas ar “Hyundai”), bet 54 reizes ierindojies pirmajā trijniekā.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *