Sesks/Francis pēc pirmās rallija dienas Zviedrijā ieņem sesto vietu

Foto: FLAT-OUT media agency

Mārtiņš Sesks un Renārs Francis aizvadījuši pirmo sacensību dienu Zviedrijā notiekošajā Eiropas rallija čempionāta posmā “Bauhaus Royal Rally of Scandinavia”. Sākums padevās sarežģīts un šobrīd ekipāža ierindojas sestajā vietā, taču turpina cīņu par pjedestālu.

Pirmās dienas ietvaros bija jāaizvada astoņi ātrumposmi. Iepriekšējo divu ERC posmu uzvarētājs Sesks atzina, ka sākotnēji bijušas problēmas atrast braukšanas ritmu, tāpat arī šāda veida grants ceļos viņam trūkst pieredzes. Vēlāk jau sajūtas kļuva labākas, kas atspoguļojās arī sasniegtajos rezultātos.

Pēc pirmā ātrumposma latvieši ieņēma ceturto vietu, pēc SS2 atkrita uz sesto, bet dienas pirmo pusi pabeidza septītajā pozīcijā. Pēcpusdienā norisinājās vēl četri dopi. Divos no tiem Sesks sasniedza ceturto ātrāko laiku, bet divos ierindojās trešajā vietā. Dienas izskaņā mūsējie atrodas sestajā vietā, taču ir tikai piecas sekundes aiz trešajā vietā esošā Franka Tores Larsena. Starp viņu un Seska ekipāžu ierindojas Miko Heikile un Nikolajs Grjazins.

Pēc pirmajiem diviem ātrumposmiem līderis bija Eiropas čempionāta kopvērtējuma pirmajā vietā esošais Haidens Padons, tomēr pēc tam viņam priekšā nokļuva Olivers Solbergs. Kopumā Solbergs uzvarēja piecos no astoņiem ātrumposmiem un pirms sestdienas cīņām atrodas desmit sekundes priekšā Padonam, kamēr Larsenu pārspēj par 18 sekundēm.

Sestdien “Bauhaus Royal Rally of Scandinavia” ietvaros notiks vēl astoņi ātrumposmi.

Rezultāti pēc SS8:

Pilni rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *