Rovanpera sācis sarunas par pievienošanos ‘Hyundai’ komandai

Foto: Toyota Gazoo Racing

Pagājušās sezonas pasaules rallija čempiona Kalles Rovanpera menedžeris uzsācis sarunas par pilota iespējamo pievienošanos “Hyundai” komandai, tāpat šobrīd uzsāktas pārrunas par potenciālo līguma pagarināšanu ar “Toyota” vienību.

Portāla “Dirtfish.com” rīcībā esošā informācija liecina, ka Rovanperas menedžeris Timo Jouhki jau veic pārrunas ar “Hyundai” nometni. Līgums ar “Toyota” sportistam beigsies šī gada izskaņā un līdz ar to tiek izskatīts arī alternatīvs nākotnes plāns.

Jouhki bijis menedžeris daudziem talantīgiem WRC braucējiem, ieskaitot titulētos Juhu Kankunenu un Tomiju Makinenu. Runājot par Rovanperas iespējamo pāriešanu uz “Toyota” nometni, viņš sacīja īsi: “Dotajā brīdī, attiecībā uz nākamo un turpmākajām sezonām, viss ir iespējams.”

Šī Rovanperam ir ceturtā sezona “Toyota” sastāvā, visas savas līdzšinējās deviņas uzvaras viņš sasniedzis šīs komandas sastāvā un arī šobrīd ir WRC kopvērtējuma līderis. Zināms, ka viņam ir ciešas saiknes ar komandu, kas bāzējas viņa dzimtajā pilsētā Jivaskilē.

“Toyota” vadītājs Jari Mati Latvala situāciju komentē šādi: “Tas ir normāli, ka, iestājoties vasarai, rodas dažādi stāsti par līgumiem. Sezonas vidū tā ir gandrīz vai normāla situācija. Mēs mīlam Kalles entuziasmu un visu, ko viņš dara “Toyota” komandā, vai tā būtu uzvarēšana pasaules rallija čempionātā vai braukšana ar “GR Corolla” drifta mašīnu. Viņš ir daļa no mūsu ģimenes un mēs ļoti gribētu tā arī turpināt.”

Jāatgādina, ka pirms vairākiem gadiem, “Toyota” sastāvā kļuvis par WRC čempionu, uz “Hyundai” komandu negaidīti pārgāja Ots Tanaks. Viņam šis plāns gan neattaisnoja cerības, titulu aizstāvēt neizdevās un šogad igaunis pievienojās “M-Sport Ford” komandai.

Līdz šim nevienam pilotam “Hyundai” rūpnīcas komandas sastāvā nav izdevies kļūt par WRC čempionu, kamēr ražotāju ieskaitē tai izdevās triumfēt 2019. un 2020. gada sezonās.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *