Rīt startē Nāciju kausa izcīņa rallijā

Info: rallyofnations.com
Foto: paddocktalk.com

Jau rīt startēs Meksikas Nāciju kausa izcīņa rallijā. Gaidāmajā rallijā brauks ļoti pieredzējuši braucēji – Hari Rovanpera, Manfrēds Štols, Tonijs Gardemeisters, Didjē Oriols, Patriks Sandels un daudzi citi.

Kopumā startam pieteikušās 13 valstis, kas kopumā pulcēs 32 dalībniekus. Šajā rallijā nav izteikta favorīti, jo daudzi piloti ir gan uzvarējuši vairākos rallijos, gan arī bijuši pasaules čempioni. Šajā rallijā kopumā paredzēts aizvadīt 16 ātrumposmus. Šis rallijs būs īpašs ar to, ka uzvarētāju noteiks nevis pēc laika, bet gan pēc izcīnītajiem punktiem. Par katru uzvarēto ātrumposmu ekipāža saņems desmit punktus, bet desmitajā vietā esošā ekipāža tiks pie viena punkta. Ekipāža, kura sakrās visvairāk punktus, arī tiks pasludināta par šī rallija uzvarētāju.

Arī naudas summas šeit varēs iegūt ļoti iespaidīgas. Ja tiks izcīnīta uzvaru kādā no ātrumposmiem, tad ekipāža saņems 500 ASV dolāru. Katras dienas uzvarētāju komanda saņems piecus tūkstošus ASV dolāru, bet rallija uzvarētāju komanda savā īpašumā iegūs 50 tūkstošus ASV dolāru. Papildus tam rallija organizatori katrai valstij, kas startēs šajā Nāciju kausa rallijā, piešķirs bonusu par piedalīšanos šajā rallijā.

Uz starta izies tādi rallija braucēji kā Hari Rovanpera, Manfrēds Štols, Tonijs Gardemeisters, Didjē Oriols, Patriks Sandels, Brisu Tirabasi, Pers-Gunars Andersons, Dani Sola, Havjērs Pons un Andreas Aigners.

Trijās dienās sportisti veiks 18 ātrumposmus, kas kopumā sastādīs 252 kilometrus. Garākais no tiek solās būt otrās dienas desmitais un 14. posms – 39,67 kilometrus garš.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *