Pirmā rallija diena Argentīnā atcelta

Info: www.rally-live.com
Foto: www.rally-live.com

Ceturtdien pirmajā superspeciālajā ātrumposmā, kas norisinājās Buenosairesā, triumfēja „BP-Ford” komandas pilots Hirvonens, bet otrais palika viņa komandas biedrs Gronholms. Trešo un ceturto vietu ieguva abi „Citroen” komandas piloti -trešais bija Sordo, bet ceturtais palika Loebs.

Pēc šī ātrumposma visām komandām bija jādodas uz tradicionālo Argentīnas rallija norises vietu Kordobu, kas atrodas 700 km no Buenosairesas.

Problēmas sākās ar to, ka lidojums uz Kordobu nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ tika atlikts par 7 stundām, kas nozīmēja, ka labākajā gadījumā visas komandas sacensību norises vietā varētu ierasties tieši pirms paša starta. Tāpēc rallija komisija pieņēma lēmumu, ka Argentīnas rallija pirmajā dienā tiek atcelti septiņi no astoņiem plānotajiem ātrumposmiem, jo visām oficiālajām sacīkšu amatpersonām un braucējiem nebija iespējas laicīgi atgriezties Kordobā pēc superspeciālā ātrumposma Buenosairesā.

Līdz ar to kļuva skaidrs, ka pilotiem piektdien nāksies aizvadīt tikai vienu superspeciālo ātrumposmu. Tā arī notika un šajā ātrumposmā atkal uzvaru izcīnīja Hirvonens. Otrais bija Latvala, bet trešajā pozīcijā ierindojās Loebs.

Argentīnas rallija rezultāti pēc pirmās dienas:
1. M. Hirvonen 4:40.0
2. D. Sordo + 2,4
3. S. Loeb + 2.9
4. M. Gronholm 3.0
5. P. Solberg 3.3
6. C. Atkinson 4.2
7. M. Stohl 7.9
8. H. Solberg 8.0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *