Peters Solbergs apvienojas ar kādreizējo stūrmani un atkal startēs rallijā

2014. gada pasaules rallijkrosa čempions Peters Solbergs sezonas beigas nolēmis izmantot, lai atkal piedalītos rallija sacensībās.

“Tieši 11 gadus pēc izcīnītā WRC titula, Fils Millss nolēmis atgriezties no atpūtas, lai kopā ar mani vienā mašīnā piedalītos Kondrozas rallijā,” paziņojis Solbergs.

2003. gada pasaules rallija čempioni 1. un 2. novembrī startēs Beļģijā notiekošajās “Rallye du Condroz” autosacīkstēs. Solbergs par šo iespēju saka paldies “Citroen Racing” komandai, tās vadītājam Īvam Matonam un “Marc VDS Racing” darbnīcai, kas tai sagatavojusi “Citroen C4 WRC” automobili.

“Ar WRC auto neesmu braucis divus gadus, bet ar Filu kopā pēdējo reizi startējām 2010. gadā,” saka Solbergs. “Es ceru, ka ātri spēsim atcerēties, kā veidot stenogrammu!”

Solbergs gan nedomā mest mieru rallijkrosam un jau nākamgad mērķē uzsākt sadarbību ar “Citroen” rūpnīcu, kas varētu piedāvāt labāku tehnisko un finansiālo bāzi viņa rallijkrosa komandai PSRX. Tiesa, vēl nav zināms, vai “Citroen” šādai sadarbībai piekritīs.

Info un foto: facebook.com/PetterSolbergWRC

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *