Pēc pirmās dienas vadībā Hirvonens

Info; Foto: ewrc.cz

Pēc WRC Somijas rallija pirmās dienas par rallija līderi kļuvis Miko Hirvonens no “Ford” komandas, kurš par 3,3 sekundēm apsteidz savu sīvāko konkurentu Sebastianu Loebu.

Rīta pirmajos divos ātrumposmos ātrākais bija Hirvonens, kurš par 6,5 sekundēm apsteidza Loebu, bet par 7,4 – Dani Sordo. Ceturtajā posmā riteni pārsita Peters Solbergs, kurš nolēma neapstāties un braukt tālāk. Pēc tam pēc viena tramplīna Solbergs nenovaldīja savu automašīnu un ielidoja grāvī, kur pārsita otru riteni. Rezultātā sportists zaudēja vairāk par sešām minūtēm un kopvērtējumā nokrita uz 55. vietu.

Ceturtajā un piektajā dopā veiksmīgākais bija jau Loebs, kurš somu sportistam kopvērtējumā pietuvojās līdz 5,2 sekundēm. “No rīta mēs zaudējām daudz laika, bet tagad viss ir kārtībā. Tagad braucu, cik ātri vien varu,” pēc sestā posma teica Loebs.

Sestajā un septītajā dopā atkal ātrākais bija Hirvonens, bet nākamajos divos veiksmīgāks bija Loebs. Kopvērtējumā pēc deviņiem posmiem Hirvonena pārsvars pār Loebu bija tikai četras sekundes. “Visa diena ir bijusi perfekta, taču Loebs ļoti ātri man tuvojās,” pēc devītā posma teica Hirvonens. “Viss ir kārtībā un esmu apmierināts. Pašlaik pildu komandas prioritātes,” atzina Loebs.

Pēdējā superspeciālajā ātrumposmā ātrākais bija Loebs, kurš par 0,4 sekundēm apsteidza Sordo, bet par 0,7 Hirvonenu.

Rīt sportistiem būs jāveic deviņi ātrumposmi.

Rezultāti pēc pirmās dienas:
1. M.Hirvonens Ford Focus RS WRC 09 1:04:12.3
2. S.Loebs Citroen C4 WRC +3.3
3.D.Sordo Citroen C4 WRC +20.0
4. J.M.Latvala Ford Focus RS WRC 09 +30.1
5. M.Rantanen Ford Focus RS WRC 09 +1:14.1
6. H.Solbergs Ford Focus RS WRC 08 +1:16.7
7. M.Ostbergs Subaru Impreza WRC 08 +1:36.5
8. J.Ketomā Subaru Impreza WRC +1:38.4

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *