Pateicoties atbalstītājam, Munsters arī nākamgad tiks pie startēšanas ‘Rally1’ klasē

Foto: Jiri Jermakov

Pateicoties savam turīgajam atbalstītājam, Luksemburgu pārstāvošais rallija pilots Greguārs Munsters arī nākamajā pasaules čempionāta sezonā tiks pie iespējas aizvadīt posmus ar vadošās “Rally1” klases auto.

24 gadus vecā Munstera atbalstītājs ir Beļģijā dzīvojošais grieķu uzņēmējs Džourdans Serderidiss, kura īpašumā ir “Ford Puma Rally1” sacīkšu mašīna. Pateicoties viņam, sportists šogad tika pie iespējas aizvadīt pilnu pasaules čempionāta sezonu, kuras laikā startēja gan ar “Rally3” un “Rally2”, gan “Rally1” klases auto.

Čīles rallijā ar “Ford Puma Rally1” Munsters guva 13. vietu, bet Centrāleiropas rallijā izcīnīja septīto vietu.

Tagad Serderidiss apstiprinājis, ka Munsters arī nākamgad startēs “Rally1” klasē, nu jau aizvadot vairāk posmus.

“Greguārs dosies uz Montekarlo ralliju ar “Rally1″ mašīnu,” beļģu medijam “La Derniere Heure” stāsta Serderidiss. “Šobrīd strādājam pie programmas, kas varētu ietvert piecus posmus ar “Rally1″ auto un pārējos WRC2 klasē. Pašlaik gaidām piedāvājumus.”

Reālākais variants ir sadarbība ar “M-Sport” komandu, ar ko Serderidisam ir cieša sadarbība jau vairākus gadus. Tāpat viņš atzīst, ka nav izslēdzams variants startēt ar “Hyundai” mašīnu, ja šīs rūpnīcas piedāvājums būs labāks.

Pats 59 gadus vecais Serderidiss iepriekš ziņoja, ka karjeru pasaules čempionātā gatavojas noslēgt, taču šogad vēl turpināja startēt sacensībās, aizvadot vairs tikai četrus WRC posmus. Tāpat viņš piedalīsies nākamā gada Montekarlo rallijā ar “Volkswagen Polo R5”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *