P.Solbergs par gaidāmo Norvēģijas ralliju

Info: crash.net
Foto: rallye-info.com

Norvēģu autobraucējs Peters Solbergs uzskata, ka šīs nedēļas nogalē paredzētais Norvēģijas rallijs būs ļoti īpašs, jo šī ir pirmā reize, kad Norvēģijā notiks WRC posms.

Solbergs būs viens no fanu mīluļiem, neskatoties uz to, ka pēdējo reizi viņš Norvēģijas ceļos triumfēja tālajā 1998.gadā. Solbergs neuzskata, ka viņam šeit būtu mājas rallija priekšrocības, jo viņam šie ceļi ir pavisam sveši.

„Šis priekš manis būs ļoti īpašs rallijs. Pēdējie sagatavošanās darbi rallijam norit pilnā sparā, tiek sniegtas daudzas interviju un cilvēki tik brauc un brauc uz šejieni. Man nebūs īsti mājas priekšrocības, jo šos posmus pirms tam neesmu redzējis. Šī man, tāpat kā pārējiem sportistiem, ir pilnībā jauna trase”.

Solbergs pagājušajās brīvdienās notikušajā Zviedrijas rallijā bija ļoti labā sportiskajā formā. Viņš pat bija rallija vadībā, līdz viņu apsteidza „BP Ford” komandas pilots Markus Gronholms. Solbergs mērķēja uz goda pjedestālu, bet kļūda desmitajā ātrumposmā viņam to liedza sasniegt.

Solbergs uzskata, ka Norvēģijas rallija posmā viņš varētu veiksmīgi startēt, ja vien trasē būts daudz sniega un ledus kā aizvadītajā vadībā Zviedrijas rallijā. „Mums gribētos arī šādus laika apstākļus šeit Norvēģijā. Jācer, ka braucot ātrumposmus otrajā reizē, nebūs jābrauc pa sasalušu granti, bet gan pa sniegu.”

„Tas būs vienkārši satriecoši – redzēt tik daudz savu fanu, kuri atbalstīs mani un manu komandu. Ar lielu nepacietību gaidu rallija startu!”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *