Novikovs pārdomā un atgriežas rallijā, Raikonens brauks desmit posmos

Info: crash.net
Foto: ewrc.cz

Lai arī nesen 20 gadus vecais krievu pilots Jevgēņijs Novikovs paziņoja, ka beidz rallija karjeru, parādījusies informācija, ka Novikovs tomēr turpinās braukt pasaules rallija čempionātā.

Novikovs pārdomā un atgriežas
WRC rallijā Novikovs debitēja 2007. gadā. Divus gadus vēlāk krievu pilots, pateicoties tēvam un saviem atbalstītājiem, startēja “Citroen Junior Team” komandas sastāvā, bet pēc sezonas pilots paziņoja, ka naudas trūkuma dēļ būs spiests izlaist 2010. gada sezonu. Lai arī pilots šī gada sākumā paziņoja, ka plāno atgriezties WRC, pēc pāris dienām krievs visus šokēja ar lēmumu, ka viņš beidz rallija karjeru un pievēršas biznesam. “Izvēlējos citu ceļu, pārvēršot autosportu hobija līmenī. Iespējams, tas izskatās savādi un pārsteidzoši, taču domāju par nākotni, tāpēc biju spiests beigts savu rallija karjeru,” tā pirms neilga laika teica pats sportists.

Taču, kā ziņo www.almrally.ru mājas lapa, tad Novikovs atgriezīsies WRC rallijā, kur, tāpat kā visi pārējie vadošie piloti, brauks ar jaunākās paaudzes WRC automašīnu. “Novikova lēmums pamest WRC ralliju bija kā spēriens no skaidrām debesīm,” saka Mihails Ļepehovs. “Saprotu Novikovu, jo karjera un sports ir svarīgs aspekts jauna cilvēka dzīvē, taču iespēja startēt WRC čempionātā bieži nenotiek. Esmu lepns, ka man izdevās viņu pārliecināt un nokārtot viņa darba jautājumus. Šogad Novikovs turpinās braukt WRC – pie tam vēl ļoti intensīvā programmā.”

Šobrīd vēl nav zināms, kad un ar kādu automašīnu brauks jaunais un talantīgais krievu pilots. Tiek ziņots, ka tuvākajā laikā tiks noslēgts līgums.

Raikonens brauks desmit posmos
Tikmēr “Citroen” komanda paziņojusi, ka Raikonens, kurš startēs savā izveidotā ”ICE 1 Racing” komandā, no sezonas 13 posmiem brauks desmit rallijos (izlaidīs Itāliju, Meksiku un Argentīnu), taču, ja tiks atrasti papildus līdzekļi, tad Raikonens varētu braukt vairākos posmos.

Nīderlandes sportists izpalīdz Peteram Solbergam
Izpalīdzīgu soli spēris Nīderlandes rallija braucējs Peters van Merksteins. Šis sportists šogad startēs WRC rallija čempionātā (brauks ar ”Citroen DS3 WRC” automašīnu), kur viņam bija plānots startēt jau ar pirmo sezonas posmu, kurš sāksies Zviedrijā. Pēdējā brīdi Zviedrijas rallijam pieteicās norvēģis Peters Solbergs, taču viņam nebija automašīnas (“Citroen” nepaspēja uz sezonas pirmo posmu izgatavot 15 automašīnas, kā sākotnēji bija plānots). Beigās van Merksteins nolēma savu ”Citroen DS3 WRC” automašīnu atdot Solbergam, kurš, kā zināms, plāno braukt visu sezonu, kamēr van Merksteinam paredzēts aizvadīt mazāk ralliju. Tā vietā Solbergs Nīderlandes sportistam iedeva savu iepriekšējo WRC automašīnu, ar kuru van Merksteins varēs braukt Zviedrijā. “Gribētu pateikties van Merksteinam, kurš savu mašīnu iedeva Solbergam. Jā, mums ar Solbergu bija vienošanās par Zviedrijas ralliju, taču mums nebija lieku automašīnu,” saka “Citroen” komandas vadītājs Olivjē Kesnels.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *