Norvēģijā vadībā Hirvonens, Loebs kļūdās

Info: rallynorway.com
Foto: rallye-info.com

Šodien noslēdzās otrā diena Norvēģijas WRC rallijā, kur sportistiem bija jāveic 6 ātrumposmi, kas kopsummā sastādīja 115 km. Ātrākais šodien, tāpat kā vakar, izrādījās „BP Ford” komandas pilots M.Hirvonens, kurš savu tuvāko sekotāju un komandas biedru M.Gronholmu apsteidza par 19,3 sekundēm. M.Hirvonens šodien uzvarēja divos no sešiem ātrumposmiem, kas viņam ļāva par dažām sekundēm palielināt savu pārsvaru pār savu komandas biedru M.Gronholmu, kurš šodien bija ātrākais trijos ātrumposmos.

Neveiksmi šīs dienas 4 ātrumposmā piedzīvoja „Citroen” komandas pirmais pilots S.Loebs, kurš izslīdēja no trases. Loebs, pateicoties skatītājiem, kuri izstūma viņu ārā no kupenas, turpināja ātrumposmu, kur beigās ieņēma priekšpēdējo vietu.

Arī nākamajā „Ringsaker 1″ ātrumposmā Loebs, cenšoties labot savu rezultātu, kļūdījās un atkal izslīdēja no trases. Šoreiz šajā vietā nebija līdzjutēju, kas viņu operatīvi spētu izstumt atpakaļ. Rezultātā Loebs 13. ātrumposma līderim M.Gronholmam zaudēja veselas 9 minūtes, kas tagad pilotam liegs iespēju cīnīties par punktiem šajā WRC posmā.

Loeba neveiksme uz trešo vietu kopvērtējumā ļāva pacelties mājiniekam P.Solbergam, kurš no otrās vietas ieguvēja M.Gronholma atpaliek 3 minūtes un 29 sekundes, bet no līdera M.Hirvonena 3 minūtes un 48 sekundes. P.Solbergam uz papēžiem min viņa brālis H.Solbergs, kurš atpaliek tikai 9,9 sekundes. Šis varētu būt viens no interesantākajiem dueļiem rītdienas 4 ātrumposmos, jo abi piloti savās mājās vēlās finišēt uz goda pjedestāla.

Rītdien sportisti aizvadīs pēdējos četrus rallija ātrumposmus, kur ir skaidrs, ka tikai fatāla neveiksme var liegt „BP Ford” komandai izcīnīt dubultuzvaru šajā posmā.

Kopvērtējums pēc otrās dienas:

1.M.Hirvonen / J.Lehtinen 2:33:45.2
2. M. Gronholm / T. Rautiainen +19.3
3. P. Solberg / P. Mills +3:48.3
4. H. Solberg / C. Menkerud +3:58.2
5. J. M. Latvala / M. Anttila +5:16.9
6. M. Stohl / I. Minor +6:11.1
7. G. Galli / G. Bernacchini +6:21.7
8. X. Pons / X. Amigo +8:01.8

………………………………………………..

16. S. Loeb / D. Elena +17:54.9

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *