Noivils Francijas WRC posmam iesildās ar uzvaru savā dzimtenē

Beļģu pilots Tjerī Noivils, kurš nesen Vācijas rallijā atnesa sev un “Hyundai” komandai pirmo uzvaru WRC čempionātā, guvis uzvaru sacensībās, kas pagājušās nedēļas beigās notika viņa dzimtenē.

“East Belgian Rally” nebija Beļģijas čempionāta posms, taču “Hyundai” vienībai tā bija lieliska izdevība piemeklēt labākos iespējamos regulējumus šonedēļ gaidāmajam 11. pasaules rallija čempionāta posmam, kas notiks Francijā.

Rallijs risinājās vienu dienu un sportistiem bija jāveic 13 asfalta ātrumposmi, ar kopējo garumu 156 kilometri.

Noivils atradās vadībā no starta līdz finišam, tuvāko sekotāju apsteidzot par 3 minūtēm un 24 sekundēm. Savukārt “Hyundai i20 WRC” automobilim tika regulētas bremzes, piekare, transmisija un motors.

“Bijām ieradušies tur, lai turpinātu attīstīt auto,” saka Noivils. “Līdzjutēji mani manās mājās uzņēma silti. Māja, kurā uzaugu, atrodas tieši uz viena no ceļiem, pa kuru braucām, tādēļ šos ātrumposmus zinu labi. Tas palīdzēja ātri iejusties tempā, kā rezultātā uzreiz varēju koncentrēties uz auto attīstīšanu un regulēšanu. Pirms Francijas rallija izmēģinājām vairākus risinājumus. Turklāt uzvara manās mājās ir liels pamudinānums visai komandai.”

Iepriekšējais asfalta WRC posms notika Vācijā un tur, kā jau minēts, Noivils guva pirmo uzvaru pasaules čempionātā. Francijas posmā iepriekšējos divus gadus, pārstāvot “Citroen” un “M-Sport” komandas, Noivils abas reizes ierindojies ceturtajā vietā.

Info un foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *