Mikelsens cer aizvadīt vēl vienu sezonu WRC2 čempionātā

Foto: Honza Fronek

Lai gan pēdējā laikā izplatījušās baumas, ka Andreass Mikelsens varētu pievienoties “M-Sport Ford” komandai un startēt ar “Rally1” klases auto, sportists šīs runas noliedzis. 

Jau vairākus gadus Mikelsens startē otrajā spēcīgākajā pasaules čempionāta kategorijā. Pērn viņš kļuva par pasaules čempionu WRC2 ieskaitē un tāpat uzvarēja Eiropas rallija čempionātā, bet šis gads tik veiksmīgs nebija un, lai gan viņš pretendēja uz vēl vienu WRC2 titulu, to iegūt neizdevās. Lielā mērā to var norakstīt uz diviem posmiem, kuros pievīla “Škoda Fabia Rally2 evo” mašīnas motors.

Ņemot vērā pēdējā laika sasniegumus, šogad Mikelsens cerēja startēt ar “Rally1” auto, tomēr vienoties ar kādu no komandām nav izdevies. Norvēģis neslēpj, ka diez vai šogad startēs ar ātrākās klases mašīnu un tāpat viņš nezina, vai izdosies aizvadīt pilnu sezonu WRC2 kategorijā.

“Šobrīd par 2023. gadu vēl nekas nav skaidrs,” intervijā “wrc.com” atzina Mikelsens. “Domāju, ka startēšana ar “Rally1″ mašīnu nebūs iespējama. Ceru atkal braukt WRC2 čempionātā, vismaz dažos rallijos. Bet neesmu drošs, kurā komandā startēšu.”

Šogad Mikelsens pasaules čempionātā pārstāvēja “Toksport” komandu. Kā zināms, nākamgad tai pievienosies Olivers Solbergs, tāpat vienību pārstāvēs 2021. gada JWRC pasaules čempions Sami Pajari.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *