“M-Sport” prezentē jauno R2 auto

Kompānija “M-Sport” ir prezentējusi jauno “Fiesta R2” rallija mašīnu un šobrīd izskata pieteikumus no braucējiem, kas 2015. gadā vēlas startēt “Drive Dmack Fiesta Trophy” čempionātā.

Lai cīnītos par apmaksātu vietu WRC2 pasaules čempionātā, arī šogad “Fiesta Trophy” sacensībām pieteikušies sportisti no visas pasaules. Pieteikumus vēl var iesniegt līdz 17. aprīlim, tādēļ “M-Sport” konkrētu braucēju vārdus pagaidām nenosauc, tomēr atklāj, ka pieteikušies arī sportisti no tādām valstīm kā Peru, Čīle, Jaunzēlande, Dienvidāfrikas Republika un ASV.

Šogad “Fiesta Trophy” dalībniekiem būs iespēja startēt ar jauno, būtiski uzlaboto “Ford Fiesta R2” modeli, ko “M-Sport” nesen prezentēja.

“Sākotnējie testi ir pierādījuši, ka “Fiesta R2″ ir patiesi cerīgs rallija auto,” stāsta “M-Sport” vadītājs Malkolms Vilsons. “Jau tā “Ford Fiesta R2” bija viens no mūsu veiksmīgākajiem modeļiem, bet jaunajā mašīnā ir uzlabojumi gandrīz katrā jomā. Pateicoties “Ford” sniegtajam atbalstam, jaunais 1 litra “EcoBoost” motors spēs dod vēl labāku veiktspēju, tāpēc ar nepacietību gaidu, kad varēšu šo auto redzēt trasē.”

Šogad “Fiesta Trophy” notiks piecu pasaules rallija čempionāta posmu ietvaros. Savukārt pērnā gada šīs ieskaites uzvarētājs Sanderss Parns no Igaunijas jau gatavojas debijai WRC2 pasaules čempionātā, kur septiņos posmos bez maksas startēs ar “Ford Fiesta R5” auto un, iespējams, cīnīsies par titulu.

“Braukt ar jauno “Fiesta R2″ automobili ir tiešām patīkami,” secina Parns, kurš ziemas laikā aktīvi piedalījās tā attīstīšanā. “Vecais auto bija ļoti laba bāze, turklāt “M-Sport” jau iepriekšējam modelim ik pa laikam veica dažādus mazus uzlabojumus, ne tikai motoram vien. Šim modelim, piemēram, ir plašākas regulēšanas iespējas priekšējai piekarei, kas savukārt jaunajiem braucējiem šosezon ļaus iemācīties vēl vairāk.”

Pirmais “Drive Dmack Fiesta Trophy” posms gaidāms no 21. līdz 24. maijam Portugālē.

Teksts: 4rati.lv
Foto: m-sport.co.uk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *