‘M-Sport Ford’ komanda pārtrauc sadarbību ar Brīnu

Brīns WRC

Foto: Vladislav Maschl

Īru rallija pilots Kreigs Brīns un “M-Sport Ford” komanda gadu pirms līguma termiņa beigām pieņēmuši lēmumu šķirt sadarbību, tika oficiāli paziņots šodien.

Brīns britu rallija komandai pievienojās pirms šīs sezonas, kad noslēdza līgumu uz diviem gadiem. Tomēr šodien “M-Sport Ford” paziņoja, ka Brīns tās sastāvā turpmāk vairs nestartēs.

Neformāli Brīns pasaules rallija čempionātā bija “M-Sport Ford” līderis, taču realitātē aizvadīja grūtu sezonu. Izcīnījis trešo vietu pirmajā posmā Montekarlo, pēc tam uz pjedestāla viņš kāpa tikai piektajā posmā Sardīnijā, kad guva piekto vietu. Tika piedzīvotas daudzas avārijas, kas liedza iespēju pacīnīties par augstām vietām. Sezonas kopvērtējumā Brīns ierindojās septītajā vietā.

“Gribu pateikties Kreigam par komandā pavadīto gadu,” sacīja “M-Sport Ford” komandas boss Malkolms Vilsons. “Sezonas laikā viņš parādīja dažus augstus rezultātus, ieskaitot divus pjedestālus un uzvaras ātrumposmos dažāda seguma trasēs, bet diemžēl viņa stabilitāte nebija tāda, lai Kreigs varētu būt komandas līderis 2023. gada sezonā.”

Jau kādu laiku tika baumots, ka 32 gadus vecais Brīns nākamgad varētu atgriezties “Hyundai” komandā, kur jau startēja no 2019. līdz 2021. gadam. Zināms, ka “Hyundai” rūpnīcas vienība nākamās sezonas sastāvu gatavojas paziņot šonedēļ.

Šobrīd vēl “M-Sport Ford” sastāvs nākamajai WRC sezonai nav izziņots, bet neoficiāli zināms, ka tās sastāvā atgriezīsies Ots Tanaks, kurš pirms kāda laika paziņoja par lēmumu pamest “Hyundai” nometni. Tāpat komanda cer, ka arī nākamgad vairākus WRC posmus tās rindās atkal aizvadīs leģendārais Sebastjēns Lēbs. Vēl nav zināms, kādas programmas nākamgad būs līdzšinējiem komandas braucējiem Gasam Grīnsmitam, Adrijēnam Furmo un Pjēram-Luī Lubē.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *