Loebs saglabā vadību Meksikas rallijā

Info: www.rally-live.com
Foto: www.rally-live.com

Sestdien tika aizvadīta otrā diena Meksikas rallijā, kur piloti ātrumposmos veica 158.38 km. Arī pēc otrās dienas rallija vadību saglabā „Citroen” komandas pilots S.Loebs. Otrajā vietā jau ir izvirzījies „BP Ford” komandas pilots M.Gronholms, kurš no līdera atpaliek tieši vienu minūti. Trešais ir D.Sordo, kura pārsvars pār ceturtās vietas īpašnieku M.Hirvonenu ir tikai 2,8 sekundes.

“Šodien biju uzņēmis ļoti labu ritmu. Arī mašīna šādos apstākļos uzvedās ļoti labi un trases ātrajās vietās tai ir lieliska saķere ar ceļu” saka otrās dienas kopvērtējuma līderis S.Loebs.

Apmierināts ar savu otro vietu ir M.Gronholms, kuram ir izdevies pamatīgs izrāviens. Pirmo dienu pilots pabeidza tikai piektajā vietā, bet šodien jau ir otrais, kur par 34 sekundēm apsteidz D.Sordo.

„Šodien ir daudz labāk. Vakar nelielu tehnisku problēmu dēļ es zaudēju laiku, bet šodien viss ir kārtībā. Starp 10. un 11. ātrumposmu es mašīnai izdarīju vēl dažas izmaiņas un tagad tā iet vienkārši perfekti. Zinu, ka tas ir novēloti, bet tagad es esmu laimīgs, kā auto jūtas uz ceļa.”

Arī par astoto vietu ir paredzēta spraiga cīņa, jo 8. vietas īpašnieks M.Vilsons par 2 minūtēm un 34 sekundēm atrodas priekšā H.Solbergam, kurš tagad brauc ļoti ātri un stabili. Atgādināsim, ka H.Solbergs rallija pirmajā dienā kļūdījās un dienas beigās ieņēma tikai 19. vietu absolūtajā kopvērtējumā, bet, pateicoties savam fantastiskajam ātrumam otrajā dienā, ir spējis pacelties jau uz 9 vietu.

“Citroen” rallija komandas vadītājs Gajs Frekelins bija neapmierināts ar pirmās dienas situāciju, kas norisinājās ārpus trases un ir nosaucis to par stulbu un nepieņemamu. Daži skatītāji speciāli esot novietojuši akmeņus uz ceļa, kā arī metuši ar tiem sportistiem. Piektajā ātrumposmā viens no mestajiem akmeņiem bija trāpījis pasaules čempiona Sebastiana Loeba vadītajai “Citroen” automašīnai, bet tas nekādus laika zaudējums ekipāžai nav radījis.

Kopvērtējums pēc 2. dienas:
1. S. Loeb 3:08:27.0
2. M. Gronholm +1:00.0
3. D. Sordo +1:35.3
4. M. Hirvonen +1:38.1
5. C. Atkinson +1:47.8
6. M.Stohl + 2:41.8
7. J. Latvala + 3:50.4
8. M. Wilson + 10:25.5
9. H.Solberg + 13:00.0
10. M. Higgins +16:42.0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *