Loebs: Polijas rallijs būs interesants

Info: wrc.com
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

„Citroen” komandas pilots Sebastians Loebs pēc testiem Polijā atzinis, ka Polijas WRC rallijs būs ļoti interesants.

Pēc Sardīnijā izcīnītās ceturtās vietas franču sportists neslēpa, ka jūtas nedaudz vīlies, jo viņa uzvaru sērija – piecas uzvaras pēc kārtas, pārtrūka. „Esmu vīlies, ka mūsu uzvaras sērija ir pārtrūkusi, taču vienu dienu tam bija jānotiek,” pēc pirmās testu dienas teica Loebs. „Vismaz tagad cilvēki beigs runāt par to, ka es šosezon varētu uzvarēt visos posmos.”

Lai labāk izprastu Polijas ceļus, „Citroen” komanda devās uz Poliju, Grabovu, kur aizvadīja četru dienu testu braucienus. Pirmajās divās dienās pa Polijas ceļiem brauca Loebs, bet vakar un šodien testus turpināja Loeba komandas biedrs Danijs Sordo, kurš Sardīnijas rallijā palika 22. vietā.

Pēc otrās testu dienas Loebs atzina, ka „Polijas WRC rallijs būs ļoti interesants. Redzu šeit dažas līdzības ar Somijas WRC ralliju. Tas būs ātrs un ar tramplīniem. Ar testiem esmu apmierināts, taču tagad man jāatgriežas Francijā.”

Atgādināsim, ka kopvērtējumā pēc sešiem posmiem pārliecinošā vadībā ir Loebs, kurš par 17 punktiem apsteidz Miko Hirvonenu no „Ford” komandas. Trešais kopvērtējumā ir Loeba komandas biedrs Danijs Sordo, kura kontā ir 31 punkts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *