Loebs: Paldies Tev, Sordo!

Info: autosport.com
Foto: ewrc.cz

Pēc aizvadītā Spānijas WRC rallija, kurā dubultuzvaru izcīnīja „Citroen” komanda, trīs ātrākie piloti dalījās iespaidos par aizvadīto posmu.

Jau pirms rallija Loebs atzina, ka viņam galvenais uzdevums ir uzvarēt, taču sportists labprāt gribētu, lai otrajā vietā ierindojas viņa komandas biedrs Dani Sordo, kas tādejādi kopvērtējumā ļautu samazināt atstarpi līdz Miko Hirvonenam līdz vienam punktam. Tas arī notika – pirmais finišēja Loebs, bet otrais Sordo. Trešais palika somu rallija braucējs Hirvonens.

”Man šajā Spānijas rallijā bija svarīgi samazināt atstarpi līdz Hirvonenam,” saka rallija uzvarētājs Sebastians Loebs. ”Pirms Spānijas posma zaudēju piecus punktus, taču tagad no Hirvonena atpalieku tikai par vienu punktu. Gribētu pateikt lielu paldies komandai un īpaši Sordo. Pirms šī rallija sapratu, ka man vismaz par četriem punktiem jāapsteidz Hirvonens, tāpēc man bija nepieciešama Sordo palīdzība. Viņš pieņēma to un saprata, ka par uzvaru savās mājās cīnīties šoreiz nevarēs. Grūti braukt savu līdzjutēju priekšā ar domu, ka nevari cīnīties par uzvaru. Paldies Tev, Dani. Ja neskaita Hirvonenu, tad Sordo ir labākais iespējamais komandas biedrs, kāds man varētu būt,” atzīst Loebs.

Nedaudz vēlāk Loebs paziņoja, ka Sordo ir pa spēkam nākamgad izcīnīt čempiontitulu. ”Paskatieties uz Somijas ralliju, kur Sordo bija ļoti ātrs. Viņš visa gada garumā ir ļoti progresējis, tāpēc uzskatu, ka nākamgad viņš jau var uzvarēt čempionāta kopvērtējumā. Ja agrāk varēja uzskatīt, ka viņš ir ātrs uz asfalta, tad tagad Dani ātri brauc uz jebkura seguma.”

Protams, grūti pēc finiša kaut ko daudz teikt, ja tev ir liegts cīnīties par uzvaru. ”Esmu otrais, taču šoreiz strādāju komandas un Loeba labā. Šīs bija ļoti labas brīvdienas un komanda izcīnīja ražotāju kausu,” īsi un kodolīgi pēc finiša atzina Dani Sordo.

Protams, neapmierināts ar Spānijas rallijā izcīnīto rezultātu bija soms Hirvonens, kura mērķis šeit bija otrā vieta. ”Esmu neapmierināts, jo gribēju izcīnīt otro vietu,” saka Miko Hirvonens. ”Šajā rallijā iemācījos daudzas lietas, kas noteikti uzlabos manu braukšanu uz asfalta. Ar nepacietību gaidu Velsas ralliju. Tās būs fantastiskas brīvdienas, jo vienalga, kurš – es vai Loebs būs augstāk, tas arī būs šī gada čempions. Lielisks veids, kā pabeigt šo sezonu!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *