Lēbs nestartēs “Toyota” komandā, bet apstiprina atgriešanos Dakarā

Foto: motorsport.com

Deviņkārtējais WRC čempions Sebastjēns Lēbs noliedzis, ka plānotu 2017. gadā atgriezties pasaules rallija čempionātā “Toyota” rūpnīcas komandas sastāvā.

Tika baumots, ka “Toyota” komanda cer nolīgt Lēbu par vienu no saviem pilotiem, kad Japānas autoražotājs 2017. gadā atgriezīsies WRC. Komandas vadītājs Tomijs Makinens pirms kāda laika intervijā izteicās, ka ir ieinteresēts veikt pārrunas ar Lēbu par leģendārā pilota iespējamo atgriešanos rallijā.

“Nē, es neesmu runājis ar Tomiju Makinenu,” britu izdevumam “Autosport” atklāj Lēbs, jautāts par to, vai šādas pārrunas ir bijušas.

Zaudējis vietu “Citroen” rūpnīcas komandā WTCC čempionātā, šogad Lēbs “Team Peugeot-Hansen” komandas rindās aizvadīs pilnu sezonu pasaules rallijkrosa čempionātā, kur startēs arī latvieši Reinis Nitišs un Jānis Baumanis. Tāpat Lēbs šogad pirmo reizi ar “Peugeot” markas auto startēja Dakaras rallijā.

“Šobrīd strādāju “Peugeot” labā, viņiem nav WRC mašīnas, bet man nav plāns piedalīties atsevišķos pasaules čempionāta posmos,” savu nostāju izskaidro Lēbs.

Pieredzējušais sportists gan piebilst, ka, iespējams, šogad piedalīsies dažos rallijos ar R5 klases “Peugeot 208 T16” automobili, taču tikai tādā gadījumā, ja to pieļaus kalendārs, jo prioritāte esot dalība pasaules rallijkrosa čempionātā un Dakaras rallija auto testi.

Lēbs apstiprina, ka Dakarā startēs arī 2017. gadā. Pirms tam arī gaidāma Lēba dalība divos citos rallijreidos, viens no kuriem visticamāk būs septembrī Ķīnā notiekošais “Silk Way Rally”.

Izmantotie resursi:
www.autosport.com