Latvijas braucēji noslēguši Montekarlo vēsturisko autoralliju

Foto: acm.mc

Jau 25. reizi aizvadīts Montekarlo rallijs vēsturiskajām automašīnām, kurā arī šogad piedalījās dalībnieki no Latvijas. Kopumā uz starta devās vairāk par 230 ekipāžām, bet sacensības risinājās sešu dienu garumā.

Devītajā vietā absolūtajā vērtējumā un ceturtie savā grupā finišēja Aleksejs Vasiļjevs un Iļja Zakmans, kuru rīcībā bija 1961. gada “Volga M21”. Vasiļjevs brauca zem neitrāla karoga, bet Zakmans pārstāvēja Latviju. Pilota statusā Zakmans drīzumā ar “Mitsubishi Lancer Evo X” plāno startēt ziemas rallijos “Sarma” un “Alūksne”.

Tikmēr 22. vietā ierindojās zem Latvijas karoga braucošie Jurijs Ļisenko un Viktors Poļakovs, kuri startēja ar 1979. gada “BMW 320i”. Savā grupā viņiem astotais rezultāts.

Tāpat astotie savā ieskaites grupā, bet 39. pozīcijā kopējā vērtējumā ralliju pabeidza Kārlis Miķelsons ar Normundu Vugulu. Šī ekipāža priecēja ar 1956. gada “Jaguar XK 140 Coupe”.

Par Montekarlo vēsturiskā autorallija uzvarētājiem kļuva Šveices ekipāža Klaudio Encs/Kristina Zēbergere ar 1970. gada “Lancia Fulvia Coupe 1.3S” spēkratu. Otrajā vietā ierindojās zem neitrāla karoga startējušie braucēji Iļja Kašins/Boriss Kostirko, kuri trasē devās ar 1982. gada “Volkswagen Scirocco”. Trešajā vietā itāļi Džiovanni Kjesa/Ticiana Kjesa, kuri startēja ar 1965. gada “Alfa Romeo Giulia Ti 1600”. Visas šīs trīs ekipāžas uzvarēja katra savā ieskaites grupā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *