Kubica: “Iespējams, Lielbritānijas posms būs pēdējais manā WRC karjerā”

Lai gan Roberts Kubica nesen izteica vēlēšanos palikt rallijā, kļuvis zināms, ka šobrīd sportists neveic pārrunas ne ar vienu no četrām WRC komandām.

“Volkswagen” savu sastāvu nosauca jau pirms neilga laika un arī “Hyundai” komanda apstiprinājusi, ka tās galīgajā sastāvā Kubica netiks iekļauts. Tajā pašā laikā arī “Citroen” un “M-Sport” vadība noliedz, ka ar Kubicu notiktu pārrunas par 2015. gada sezonu.

Kā zināms, pērn “Citroen” paspārnē Kubica kļuva par WRC2 čempionu, bet šogad “M-Sport” sastāvā aizvada neveiksmīgu debijas sezonu WRC.

“Mēs neesam runājuši par nākamo gadu,” apstiprina “M-Sport” boss Malkolms Vilsons. “Mums būtu jāzina, ko Roberts taisās darīt. Protams, mēs būtu ieinteresēti, lai viņš paliek kopā ar mums, bet tādā gadījumā nepieciešams sākt runāt par iespējām.”

Pats Kubica šobrīd par nākotnes plāniem izsakās piesardzīgi, vien apsolot, ka no autosporta neaizies.

“Es joprojām būšu pie stūres,” viņš saka. “Taču, nezinu, kur braukšu.”

Kubica apstiprina, ka, iespējams, nākošmēnes gaidāmais WRC posms Lielbritānijā varētu būt viņa pēdējās sacīkstes pasaules rallija čempionātā: “Es nezinu. Varbūt. Šobrīd es patiešām nezinu, ko darīšu nākamajā gadā.”

Kubicam tuvu stāvošs avots britu žurnālam “Autosport” atzina, ka pašlaik sportists gluži vienkārši vēl nezina, ko vēlas darīt turpmāk, tādēļ arī ir šī neskaidrība. Viņam esot piedāvājumi par atgriešanos šosejas sacensībās un iespējamo startēšanu gan Eiropā, gan Amerikā.

Kubica piedzīvojis dažādus incidentus visos šī gada WRC posmos, izņemot Argentīnas ralliju, kur uzstādīja savu debijas sezonas labāko rezultātu – sesto vietu.

Viena no daudzajām Kubicas kļūdām 2014. gada sezonā (Francijas rallijs):

Info: autosport.com
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *