K.Atkinsonam jauns stūrmanis, Dž.Galli nestartēs Argentīnā

Info: www.rally-live.com
Foto: www.auto.cz

Pēc Portugāles rallija K.Atkinsona ilggadējais stūrmanis Glens Maknīls paziņoja, ka savu turpmāko dzīvi viņš grib veltīt privātajam biznesam, kas nozīmē, ka autosports ir jāpamet.

„Tā kā manos plānos ir darīt citas lietas, nebūtu godīgi, ja es Krisam liktu startēt kopā ar mani. Zinu, ka nevarēšu veltīt visas savas pūles, lai palīdzētu sasniegt labus rezultātus. Braukt rallijā ir darbs, kuru es esmu izbaudījis. Tagad ir pienācis laiks, kad vēlos uzsākt ko citu.” tā par savu aiziešanu no autosporta paziņoja Glens Maknīls, kurš kopā ar Krisu Atkinsonu kā komanda darbojas jau kopš 2004. gada. Abu sportistu labākais rezultāts bija 2005.gadā, kad Japānā viņi izcīnīja trešo vietu.

Tagad, kad līdz Argentīnas rallijam ir palikušas vairs tikai divas nedēļas, K.Atkinsons ir panācis vienošanos ar beļģu stūrmani Stefanu Prevo. Trīsdesmit astoņus gadus vecais stūrmanis ir piedalījies vairāk nekā 100 rallijos gan Eiropā, gan ārpus tās. Abi sportisti jau ir aizvadījuši trīs testu dienas Sardīnijā, un kā atzīst pats Prevo, viņi abi saprototies bez problēmām. Jaunais stūrmanis WRC nebūs nekāds iesācējs, jo agrāk viņš bija stūrmanis Bruno Tjerī, Fransuā Duvālam un Stefanam Sarazānam.

Kamēr vieniem ir prieki, ka ir atrasts labs un pieredzējis stūrmanis, tikmēr citi būs spiesti gaidāmo Argentīnas ralliju vērot pie televīzijas ekrāniem, nevis kā ierasts – trasē. Džidži Galli ir zaudējis vienu no saviem galvenajiem atbalstītājiem, un tādēļ viņam nebūs iespējas piedalīties paredzētajā Argentīnas rallijā.

Galli, kurš šogad brauc ar „Aimont” komandas „Citroen Xsara WRC” automašīnu, bija plānojis startēt astoņos WRC posmos, no kuriem viens bija arī sacensības Argentīnā, bet pēkšņi viens no lielākajiem sponsoriem paziņoja, ka viņiem ir radušās finansiālas problēmas un, ka tādēļ tie pašreiz nevar atļauties sponsorēt Dž.Galli.

Atgādināsim, ka Dž.Galli šogad jau ir piedalījies Zviedrijas, Norvēģijas un Portugāles rallijos, kur kopā ir izcīnījis piecus punktus.

„Esmu ļoti sarūgtināts, ka nevarēšu braukt Argentīnā. Pagājušajā gadā es tur izcīnīju trešo vietu un arī šogad biju plānojis cīnīties par visaugstākajām vietām. Tur ir fantastiski līdzjutēji, kuru atbalsta mums noteikti tagad pietrūks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *